Františku, dát 38 gólů během 22 utkání je tedy úctyhodná bilance…

Ano, máte pravdu, je to úctyhodná bilance. Je to ale především zásluha celého našeho mužstva, ne jen má. Doufám však, že to ještě není konečné číslo, a že nějakou tu branku do konce soutěže ještě přidám.

Vzhledem k tomu, že Baška vstřelila celkem 68 branek, tak jste se podílel vlastně na více jak plné polovině vstřelených branek. Co na to říkáte?

Že je to pěkná bilance (smích). Ne, jsem za ní velice rád, ale je to vyplynutí našeho pojetí hry, který pod trenérem Uherkem praktikujeme.

Jakým způsobem jste ty góly nejčastěji docílil?

Asi to bylo tou mou bojovností, ale určitě spíš kvalitní hrou celého mužstva.

Po víkendu jste se na dva body dotáhli na vedoucí Palkovice. Za dva týdny se tedy u nich utkáte v přímém boji o postup do kraje. Jak se na duel těšíte?

Tak já se na ten zápas s Palkovicemi těším strašně moc. Ono nepůjde pouze o to, že se bude hrát o první místo, ale je tu především velká rivalita mezi oběma kluby, a také mezi hráči, se kterými se dobře známe. Vždyť jsme spolu již kdysi hrávali v jiných celcích.

Díval jste se v televizi na seriál Okresní přebor?

(smích) Ano, samozřejmě a velice se mi ten seriál líbil. Často si teď děláme s klukama srandu na tréninku v kabině.

Jsou pasáže z filmu někdy podobné samotné soutěži a prostředí kde nyní hrajete?

Co se týče samotné hry, tak to ne, ale prostředí na některých hřištích je několika případech podobné. Také ty pozápasové rozbory mezi hráči jsou zcela stejné jako v seriálu.

Být nejlepším kanonýrem okresu znamená určitě zvýšený zájem okolních celků z vyšších soutěží. Už váš někdo kontaktoval a přemlouval na příští sezonu?

Ano, kontaktovalo mě už několik celků z mnohem vyšších soutěží, ale já to budu řešit až na konci soutěže. Momentálně chci Bašce pomoci k postupu do kraje a až potom budu řešit svou budoucnost.