Do branky musel záložník Hupka, který nezabránil Bouškovi ve druhém gólu. Hosté zatlačili třinecké hráče v úvodu před jejich pokutové území a hned v páté minutě chybu domácích obránců potrestal po přihrávce od Semeráka Černý. Moravané vyrovnali z náhodné akce, když po centru Vavruši skóroval Malíř. Ve 36. minutě obrana Třince udělala další hrubku a Vreštiakam vyraženou střelu poslal nikým neobsazený Bouška podruhé do sítě.

Po přestávce se domácí sice snažili zlepšeným pohybem znovu dotáhnout manko, pozorná obrana Východočechů ale všechny šance odvrátila. Ve druhé minutě nastavení srazil třinecký brankář v pokutové územím střídajícího Hableho a Bouška zpečetil výhru Hradce.

Výsledek: Třinec - Hradec Králové 1:3 (1:2) Branky: 26. Malíř - 36. a 90+2. z pen. Bouška, 5. Černý. Rozhodčí: Hájek - Čecháček, Czene. ŽK: Lisický - Wozniak. ČK: 90+2. Vreštiak (Třinec). Diváci: 582.

Sestavy: Třinec: Vreštiak - Lisický, Čelůstka, Pindor, Vavruša (79. Szmek) - Malíř, Ceplák, Cieslar (58. Hupka), Martinčík - Janeček, Kořínek (66. Maceček). Trenér: Hajný.

Hradec Králové: Podhajský - Přibyl, Karal, Wozniak, Filip - Poděbradský (78. Hable), Černý (84. Kanda), Bouška, Rezek - Pilař, Semerák (64. Dvořák). Trenér: Klusáček.