Příbram porazila Třinec

TŘINEC - Vedení proti lídrovi soutěže udrželi třinečtí jen herně navrch. Příbram si nakonec udržela neporazitelnost i po osmém kole.

23.9.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Třinec - Příbram 1:3 (1:1)

Jen úvodní čtvrthodinu měl Třinec proti lídrovi soutěže herně navrch a od sedmé minuty po Ďuricově gólu i vedení. Když ve 14. minutě po chybě domácí obrany i brankáře Bruka Nechvátal vyrovnal, domácí znervózněli. Uklidnit je mohl Rodrigues, ovšem střelou ze 16 metrů příbramskou branku zbrkle přeloboval.

Do konce poločasu už další šance nepřišly. Branky začaly padat až po změně stran, a to do domácí sítě. Bývalý prvoligový tým dostal do vedení opět po chybě třineckých obránců Tarczal po Huňově přihrávce, a když si o tři minuty později oba hráči role vyměnili, byl zápas rozhodnutý.

Branky: 7. Ďurica - 14. Nechvátal, 64. Tarczal, 67. Huňa.

Rozhodčí: Racek - Peřina, Adámková. ŽK. Navrátil (Příbram).

Diváci: 1214.

Sestava Třinec: Bruk - Lisický, Pindor (71. Jakus), Zítka, Matěj - Malíř, Ďurica, Berger, Ceplák - Rodrigues (79. Cieslar), Kořínek (67. Hromada). Trenér: Kouřil.

Sestava Příbram: Hruška - Nohýnek, Navrátil, Penc, Pleško - Hloušek (75. Pilík), Nechvátal, Tarczal, Šindelář (87. Podrazký) - Huňa, Klesa (90. Jales). Trenér: Barát.

23.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 7 800 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7800 kč, mzda max. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Vyhrazeno pro OZP, Vyučen v oboru výhodou., Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com, Pracoviště: Bukovec č. ev. 24. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Vladislava Jalowiczorová, +420 702 049 549. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 16 000 Kč Pomocní montážní dělníci MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Požadujeme - pečlivost, manuální zručnost, preciznost (bude ověřeno testem manuální zručnosti)., Náplň práce - kompletace upevňovací a kotvící techniky včetně balení., Pracovní doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:30., Předem volat na tel. č.: 558 448 823 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Hnojník. Pracoviště: Optimont 2000 s.r.o., 739 53 Hnojník. Informace: Jindřiška Banotová, +420 558 448 823. Gastronomie - Expedient/ka - výdej jídel, noční. 13 500 Kč Do naší restaurace ve společnosti Hyundai Nošovice hledáme vhodné zaměstnance/kyně na výdej jídel a výpomoc na pokladně. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 10 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČ/KA DODÁVKOVÉHO VOZIDLA (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:4/9/2018 (vyhrazeno pro OZP) a:21/9/2018, Nabízíme:, - pracovní poměr na dobu neurčitou ve zkráceném úvazku., Požadujeme:, - ŘP skup. B, - samostatnost, spolehlivost., Rozvrh pracovní doby:, - po-pá, nástup na směny od 7.00 hod., Kontakt:, - emailem, uveden viz výše.. Pracoviště: Sodovkárna r. sýkora s.r.o.*, Rudé armády, č.p. 89, 739 21 Paskov. Informace: Zdenka Žédková, +420 720 101 010(po-pá8-16:00hod.).

Hokejisty čeká šňůra venkovních zápasů. Werk Arena teď bude totiž patřit muzikálu Sněhurka.

Sněhurka „vytlačila“ Oceláře na venkovní trip

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

-

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

Třinec – Urostlý slovenský bek třineckých Ocelářů Martin Gernát má za sebou premiéru v domácím prostředí. Výsledkově povedená nebyla, neboť Třinec prohrál 2:3 s Olomoucí, ale sám Gernát podal velmi dobrý výkon.