SOKOLOV – TŘINEC 1:1 (0:1)

Procitnuli až poté, co se po autovém vhazování dostal k míči Ďurica, napřáhl a přízemní střelou přinutil Kubáska ke kapitulaci – 0:1. V sychravém a chladném počasí se příliš pohledný fotbal nehrál. Hosté předváděli účelnou kopanou a snažili se držet zaskočeného protivníka, který se dopouštěl řady nepřesností, co nejdále od brankáře Bruka, jenž dostal přednost před Dítětem.

Žádné z mužstev se dlouho nedostalo do žádné stoprocentní šance, protože střelecké pokusy byly buďto nepřesné či postrádaly razanci. Po hodině hry měli hosté z Třince jedinečnou příležitost. Malíř zacentroval do pokutového území, jenže Hromada se svou hlavičkou nemohl být spokojený. Záhy dvakrát zásluhou útočníka Habaie zahrozili také domácí.

Slovenský forward nejprve těsně minul bránu a posléze běžel sám na Bruka, který svůj celek podržel. Bruk se vyznamenal také v 84. minutě, kdy předvedl reflexivní zákrok po střele jednoho z domácích hráčů. Baníkovci se západních Čech na svém hřišti už dlouho neprohráli. Jejich série bude pokračovat díky stopera Němečka, který si naskočil na nadýchaný trestný kop a hlavou stanovil konečný výsledek. Třinečtí tentokráte v Sokolově dopadli podstatně lépe než na jaře. Tehdy své vedení neuhlídali a nakonec prohráli.

Třinec: Bruk – Lisický, Pindor, Zítka, Matěj – Malíř, Berger, Ďurica (75. Hupka), Ceplák – Rodrigues (90. Martinčík), Hromada (63. Kořínek).

Trenér Miroslav Kouřil.