Staré Město – Bystřice n. O. 0:1 (0:0). V souboji dvou týmů z předních míst tabulky I. A třídy se v první šanci objevili hosté. Ve 28. minutě střílel Hudzieczek v dobré pozici nad branku. Za další čtyři minuty to lobem zkoušel hostující Zbončák, jenže přehodil nejen brankáře Valase, ale i branku domácích. Těsně před poločasem mohla Bystřice zužitkovat svou mírnou převahu, Faruga však z trestného kopu mířil vedle. Domácí z následného útoku mohli jít i do vedení, jenže Ručkova střela skončila na břevně. Po změně stran se opět hosté snažili strhnout vedení na svou stranu. Ve 48. minutě zahrával Faruga standardní situaci a Zbončák mířil hlavou nad. V 52. minutě to byl opět Zbončák, který pádil na Valase zcela osamocený, brankář domácích však svůj tým podržel. V 53. minutě ale udeřilo. Hosté podnikli rychlý protiútok a po Hrazdílkově nahrávce se Zbončák až napotřetí prosadil přesnou trefou
k tyči – 0:1. Domácí mohli v 68. minutě vyrovnat, Šafrankova hlavička šla jen těsně vedle Cymorkovy branky. Hosté si pak těsné vedení již pohlídali.
Staré Město: Roman Valas – Prokeš, Recman, Ivo Valas, Vojkovský – Slíva, Fára, Němec, Panáček (50. Bílek) – Šafranko, Ručka. Trenér Otmar Sládeček.
Bystřice n. O.: Cymorek – Szturc, Bauman, Lakota
(80. Kolodziej), Kopka (65. Strokosz) – Komár, Faruga, Hrazdílek, Škarka – Zbončák, Hudzieczek. Trenér Dušan Zbončák.