Bystřice n. O. – Vratimov 0:1 (0:0)

I přes postavení obou týmů v tabulce viděli diváci pohlednou kopanou. Velké starosti se záchranou začali mít v Bystřici, jelikož domácí fotbalisté důležitý zápas s Vratimovem prohráli. A to měli více jak druhý poločas výhodu jednoho muže v poli, když byl ve 40. minutě vyloučen za faul na brankáře Cymorka hostující Raška. Diváci se nakonec dočkali jediného gólu, který padl až v 80. minutě a jeho autorem byl po standardní situaci vratimovský Nováček. Výsledek mohl ještě v 89. minutě pečetit hrající trenér Vratimova David Valenčin, jenže v sólovém nájezdu volil místo střely nepřesnou přihrávku. Hosty tato tříbodová výhra posunula do klidných vod středu tabulky..

Bystřice: Cymorek – Bauman – Szturc (56. Olšový), Vávra, Škarka – Strokosz, Lachowicz, M. Hudzieczek, Hradečný – R. Delina (68. Foniok), Kluz. Trenér: Dušan Zbončák.

Vratimov: Kavulok – Raška, Valenčin, Nováček, Kašuba – Berka (75. Vaněk), Beránek, Pohludka, Vyležík (89. Adámek) – Kupka, Veselý. Trenér David Valenčin.

Pustá Polom – Lískovec 2:4 (0:2)

Utkání se v Polomi začalo s několikaminutovým zpožděním a favorita to možná vyvedlo z míry. Skóre velice kvalitního zápasu otevřel ve 20. minutě vydařenou střelou z trestného kopu hostující Tarkoš. Druhý úder zasadil Lískovec o osm minut později, když se po kombinační akci trefil Šištík. Druhý tým průběžné tabulky si vytvořil následně tlak, ale Smetana v brance Lískovce čaroval. I ve druhé půli zahájili domácí náporem, ale byl to opět Šištík, který v 55. minutě potřetí překvapil domácího gólmana střelou z těžkého úhlu. Domácí nic nevzdali a již v 58. minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:3. Hosté měli v těchto chvílích velké štěstí. Jednou je od pohromy zachránila tyč, podruhé zase břevno. V nastaveném čase využil Macura toho, že domácí útočili až v devíti lidech, utekl a přesnou ránou nezadržitelně skóroval – 2:4. Lískovec si tak překvapivě odvezl ze hřiště nejlepšího domácího mužstva v krajském přeboru tři body.

Lískovec: Smetana – Nedorost (70. Šmíd), Jurek, Tarkoš, Halama – Melár, Vojvodík, Myšinský, Rumel, Macura – Šištík (80. Priesol). Trenér Radomír Liberda.

Krnov – Frýdlant n. O. 1:1 (0:0)

Fotbalisté Frýdlantu nesehráli v Krnově zrovna špatné utkání, ale nakonec se ze zisku tří bodů neradovali. Gólů se nakonec diváci dočkali až po změně stran. V 55. minutě otevřel skóre zápasu hostující Mandičák, jenže domácí Mitura deset minut před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího srovnal stav utkání na konečných 1:1. „Myslím si, že v posledních sedmi jarních zápasech nás zatím nikdo vyloženě nepřehrál. V dnešním zápase jsme bohužel nedokázali zvládnout závěr utkání, kdy nás domácí přehráli,“ řekl hostující kouč Miroslav Svoboda.

Frýdlant: Jež – Staník, Gamrot, Pavlica, Rozkydal – Čapka, Kubáň (75. Pokluda), Oborný, Němec – Mandičák (90. Ivo Somr), Žáček. Trenér: Miroslav Svoboda.