Lískovec vyhrál o gól

LÍSKOVEC – VENDRYNĚ 1:0 (0:0) Tři kola před koncem soutěže jsou fotbalisté Lískovce stále v čele tabulky I. A třídy. O těsné výhře nad Vendryní rozhodl deset minut před koncem Tarkoš.

28.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

Cestu k vítězství domácím notně ztížili fotbalisté z Vendryně, kteří nastoupili bez svého klíčového hráče Němčíka. Hosté začali střetnutí velice svižně, ale byli to domácí kteří se zásluhou Nečase dostali dvakrát k ohrožení hostující branky. První střela z páté minuty šla vedle branky, druhou ránu z trestného kopu gólman Csikan vyrazil na roh. Hosté se poprvé ukázali ve 24. minutě, kdy kapitán Šinál dal dokonce branku, tu však pro postavení mimo hru hlavní sudí zápasu neuznal. Vzápětí prolétla Divinova rána kolem tyče. Ve 37. minutě se na Smetanu řítil osamocený Guzik, pro domácí zachránil vše včasným vypíchnutím míče vracející se Nečas. Poprvé se v zápase břevno třáslo ve 39. minutě zásluhou hostujícího Diviny. V poločase šla obě mužstva do kabin bez vstřelené branky. Po změně stran začali mít mírně navrch lískovečtí hráči. Hrdinou dne se mohl stát domácí Zdarsa, jenže ve dvou tutovkách domácí útočník zklamal. Oslabený tým domácích nadále bojoval. Po hodině hry našel Rek v šestnáctce osamoceného Halamu, jenže ten si nezpracoval zrovna ideálně míč a svou šanci promrhal. V 72. minutě utekl všem po pravé straně Guzik, ideálně předložil míč střídajícímu Marovi, ten však v rozhodující chvíli před prázdnou brankou uklouzl. O dvě minuty později to byl opět agilní Guzik, jenž krásnou přízemní střelou ohrozil domácí svatyni. Rozhodující chvíle přišla pro domácí deset minut před koncem, kdy si Tarkoš na šestnáctce zpracoval míč na prsou, od hostujících zadáků dostal až příliš prostoru a bombou pod břevno nedal Csikanovi šanci – 1:0. V 83. minutě mohlo být rozhodnuto. Po levé straně utekl Vrba a z následného centru trefil Melár jen břevno. O minutu později ukázal svůj fotbalový um Hél, jenže jeho technickou střelu z pětadvaceti metrů opět zastavilo břevno hostující branky. A když ani Zdarsa neproměnil svou šanci v 86. minutě, skončil zápas těsnou jednobrankovou výhrou domácích. Lískovec: Smetana – Rek, Bardoň, Miroslav Somr (27. Hél), Halama – Melár, Šmíd, Nečas, Priesol (79. Vrba) – Tarkoš, Zdarsa. Trenér Radek Šmíd. Vendryně: Csikan – Ďurdík, Broda, Bezák, Sikora – Guzik, Šinál, Divina, Jochymek (58. Mara) – Chvastek, Cymorek. Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík.

28.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ (ZamK). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: A02 z:6/12/2017 (ZamK) a:2/8/2018, Je vítáno:, - vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k plnění úkolů, smysl pro pořádek a detail, loajalita, Nabízíme:, - základní plat+ výkonové bonusy, - může se jednat o celoroční práci venku s těžšími břemeny, - dobré pracovní zázemí, jistotu práce u české společnosti působící více než 20 let, Kontakt e-mailem viz výše.. Pracoviště: Fortemix produkce s.r.o., pracoviště, Kirilovova, č.p. 812, 739 21 Paskov. Informace: Renáta Keková, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební instalatéři 28 000 Kč Stavební instalatéři STAVEBNÍ INSTALATÉR PRO INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SPECIALISTA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: C04 z:24/7/2018 a: 13/9/2018, Stavební instalatér pro kanalizační a vodovodní sítě. , Nástupní plat 170 Kč/hod.+ osobní benefity. , Požadujeme: , - praxi v oboru, orientaci v technické dokumentaci, - řidičský průkaz sk. B, - zdravotní stav bez omezení., Své životopisy zasílejte: prace@install.cz, poštou nebo doručte osobně. , Po posouzení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Install cz, s.r.o. [1], Kúty, č.p. 1723, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí. Informace: Kateřina Poláchová, . Kultura a sport - Kultura a sport Sportovní trenéři a instruktoři 73 Kč Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) ASISTENT/KA INSTRUKTORA LYŽOVÁNÍ / ANIMÁTOR/KA 2018/2019 (HPP, DPP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: C04 z:17/9/2018 (HPP, DPP), Staň se součástí teamu největší lyžařské školy na Moravě. Hledáme asistenty instruktorů lyžování/ snowboardingu a animátory do střediska Bílá v Beskydech. Pracovat můžeš v týdenních turnusech či po celou sezónu., Požadujeme: , - kladný vztah k práci s dětmi a k lyžování/snowboardingu, příjemné vystupování, zapůjčení zaměstnaneckého oblečení, ubytování a stravování za personální ceny, skipas, pravidelné lyžařské/snowboardové doškolování s lektory APLŠ/APUL, možnost celoroční spolupráce, proplacení instruktorského kurzu "C" nebo "D", zvýhodněný vstup na wellness v přilehlém hotelu, společné akce na skialpech, sněžnicích a spoustu dalších výhod, - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, Více informací na www.pracenabile.cz, Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.. Pracoviště: Beskydy sport s.r.o. bílá 155, 739 15 Staré Hamry. Informace: David Dorda, +420 725 222 111. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:19/9/2018, Nabízíme:, - pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na neurčito., Požadujeme:, - samostatnost, spolehlivost, vztah k pořádku., Rozvrh pracovní doby:, - po-ne, ranní směny 6-14:30 hod. nebo dle domluvy., Zaměstnanecké výhody:, - zaměstnanecká strava, ubytování., Kontakt:, - telefonicky, e-mailem, uveden viz výše, - osobně na adrese pracoviště: Hukvaldy 24.. Pracoviště: Hotel hukvaldy s.r.o. - pracoviště hotel hukvaldy, 739 46 Hukvaldy. Informace: Lukáš Holub, +420 725 174 007.

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

Martin Gernát (s hokejkou) slaví se spoluhráči druhý gól Třince. Ani vedení 2:0 však Ocelářům nestačilo.

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

-

Peter Hamerlík po kiksu přiznal: Druhý gól? Moje chyba

Třinec – Hokejovým Ocelářům vstup do extraligové soutěže nevyšel. V neděli podlehli Olomouci 2:3, přestože vedli 2:0. Hanáky dostala na koně nevšední minela zkušeného třineckého gólmana Petera Hamerlíka, který za vlastní brankou namazal puk protihráči.