V 7. minutě měl další šanci po Chvastkově přihrávce Mazurek. Po čtvrthodině hry servíroval z pravé strany míč před branku Bystřice Bezák, ale Cymorek netrefil míč. První branka zápasu padla po centru Farugy, kdy Zbončák zajistil přesnou hlavičkou Bystřici vedení 1:0. Hosté tak vytěžili z územní převahy vedoucí branku. Ve 25. minutě podržel skvělým zákrokem domácí spoluhráče Csikan, když vytáhl míč na rohový kop Ve 38. minutě pálil domácí Divina těsně vedle tyče. Po změně stran ovlivnila utkání 65. minuta, když červenou kartu uviděl domácí Mazurek. V 78. minutě měl gól na hlavě hostující Lasota, ale Csikan jeho hlavičku z pěti metrů vyrazil. V 80. minutě bojoval o míč v pokutovém území domácí Bezák s Hrazdílkem a hlavní sudí odpískal pokutový kop, který proměnil Hudzieczek – 0:2. Pak přišly chvíle domácího Němčíka. Po jeho trestném kopu a následném závaru lízal míč břevno a o pár minut později se Němčík z trestného kopu trefil přes zeď přesně – 1:2. Vendryně: Csikan – Sikora, Bezák, Broda (49. Mitrenga), Ďurdík – Šinal, Divina, Němčík, Mazurek, Chvastek – Cymorek. Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík. Bystřice: Cymorek – Bauman, Lasota, Škarka, Szturc – Pawlus, Hrazdílek, Faruga, Komár – Zbončák (90. Kolodziej), Hudzieczek. Trenér Dušan Zbončák.