Bystřice – Staré Město 4:0 (1:0)

Úvod utkání patřil hostujícím fotbalistům, jenže nejprve spálil svou šanci Halama, po něm Recman a následně Talaš. V 25. minutě udeřilo na druhé straně, Lachowicz vysunul Šrubaře, který zatáhl míč, zasekl a z hranice velkého vápna skóroval.

Vzápětí se mohl radovat také Kluz, jenže gólman hostí jeho samostatný únik zneškodnil. „Po přestávce jsme předvedli náš nejlepší výkon ve druhém dějství,“ zdůraznil spokojený trenér Bystřice Radek Morcinek. Dva góly vypracoval Martynek – dvakrát unikl a přesnými zpětnými přihrávkami vybídl Lachowicze. Nejvyšší vítězství Bystřice po individuální akci stvrdil Kluz. Naopak nespokojený byl po utkání trenér hostí. „Podali jsme prozatím asi nejhorší výkon, co jsem na trenérském postu ve Starém Městě,“ hořekoval po zápase Lubomír Pokluda.

Bystřice: M. Mrozek – Szturc, Bauman, Marek Szuscik Škarka – Maier, Lachowicz (75. Lorenzini), A. Kluz, Drong (87. P. Sikora) – Martynek (80. J. Rusz), Šrubař. Trenér: Radek Morcinek
Staré Město: Sedlář – Recman, I. Valas, Adámek, Němec – Halama, Šafranko, Talaš, Slíva (60. Vojkovský) – Baroš (70. Balko), Růžička. Trenér: Lubomír Pokluda.

Libhošť – Smilovice 4:3 (4:1)

Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy hostující fotbalisté zaspali. Po půlhodině hry svítil na ukazateli skóre stav 4:0, což bylo zřejmé, že Smilovičtí s tímto nepříznivým stavem již nic neudělají. Šest minut před přestávkou našel M. Kohut volného Nogu a ten snížil na 4:1.

Po změně stran již na hřišti existovalo pouze jedno družstvo, a tím byli hosté. Svěřenci trenéra Pavla Smatany svého soupeře doslova přišpendlili na svou polovinu hřiště. V 52. minutě vystřelil po brance domácích L. Kohut a odražený míč dopravil do sítě Topiarz. Naději pro hosty trefil v 65. minutě Ganczarczyk, jenže vzápětí nedal Noga a hosté se vytoužené vyrovnávací branky bohužel nedočkali. „Vyrovnání viselo doslova na vlásku, bohužel jsme ten gól nedali. Chybí nám v sestavě šest hráčů, bohužel, když se…, tak se…,“ řekl k závěru utkání hostující trenér Pavel Smatana.

Smilovice: Bašanda – L. Kohut, J. Topiarz, Osmanczyk, M. Topiarz – Barteczek, M. Kohut, Szuscik, Balwar – Ganczarczyk, Noga. Trenér: Pavel Smatana.

Horní Suchá – Raškovice 3:0 (2:0)

Domácí na svém hřišti body jen tak nerozdávají. A nejinak tomu bylo v zápase s Raškovicemi. Domácí se ujali vedení ve 27. minutě po centru ze strany. O chvíli později neudržel Kopecký tvrdou střelu a rázem to bylo z dorážky 2:0. Suchá pak pečetila své zasloužené vítězství po změně stran. „Soupeř nás dnes přehrál v pohybu,“ viděl příčinu porážky svého týmu Vladimír Šindler.

Raškovice: Kopecký – Meca, J. Škola, Kacíř, Novák – Škapa (85. Jiří Šebesta), Vochta, Pernikář, Klimek – Schwarz (46. Vlček), Jindřich Šebesta. Trenéři: Vladimír a David Šindlerovi. (sch, rom)