V letošním ročníku však Kelerovi svěřenci nenechávají nikoho na pochybách, že to s postupem do vyšší soutěže myslí naprosto vážně. Po polovině odehraných zápasů totiž Čeladná tabulce vévodí s pětibodovým náskokem na druhé Dětmarovice. Navíc budou mít Čeladenští v úvodních čtyřech kolech vždy výhodu domácího prostředí.

„Podzimní kádr se příliš nezměnil. Pouze brankáři Richardu Puchkému bylo ukončeno hostování z Hlučína. Na jeho pozici by měl tým doplnit nadějný Tomáš Kramář,“ řekl Aleš Richter z čeladenského oddílu. Přípravu na jarní část sezony zahájil tým trenéra Bohuše Kelera již 8. ledna. „V průběhu přípravy sehrálo mužstvo zápasy ostravského zimního turnaje Aréna Cup. Od 4. února pak absolvovali hráči kondiční soustředění v domácích podmínkách, když byli ubytováni v hotelu Dejmon. Cíl pro jarní část sezony je samozřejmě daný, chceme postoupit do krajského přeboru,“ dodal na závěr Richter.

Velkou výhodou bude pro fotbalisty Čeladné i fakt, že se po dlouhých měsících vrací do svého domovského stánku, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. (zd)

FK ČELADNÁ

Brankáři: Daniel Cuper, Tomáš Kramář.

Obránci: Aleš Březovský, Tomáš Rusnok, Radomír Vlk, Lukáš Machanec, Vladan Andrejko, Pavel Řehánek.

Záložníci: David Pražák, Kamil Indra, Daniel Staskevič, Miroslav Kaloč, Michal Remeš, Marcel Rodek.

Útočníci: Jiří Kunz, Marek Ulehla, David Pfleger.

Trenér: Bohuš Keler, vedoucí: Petr Sedlák, maséři: Gustav Priesnic, Daniel Jaroš, lékař: MUDr. Stanislav Jackanin.