„Ale pozor! Fulnek je sice poslední, ale jako jediný celek v soutěži dokázal porazit vedoucí Znojmo a také zvítězit na hřišti Bystrce,“ upozorňuje trenér Frýdku na fulnecké úspěchy. „Ve Fulneku nechceme nic podcenit. Velice rádi bychom navázali na naše předváděné výkony z předešlých kol. Kromě zraněného Málka mám k dispozici kompletní kádr, který je odhodlaný udělat pro úspěch maximum. Věřím, že ve Fulneku budeme naplno bodovat,“ burcuje své svěřence Machala.

Ten se již bude moci spoléhat i na uzdraveného kanonýra Petra Soukupa, který několik týdnu laboroval se zraněním nohy. „Petr se již objevil na lavičce při domácím utkání s juniorkou Brna. Nechtěli jsme ale při rozhodnutém stavu riskovat případné zranění, proto jsme jej ještě šetřili. Nyní je Petr připravený nastoupit a já jsem rád, že je již zdravotně v pořádku,“ slibuje si další zlepšení útočné síly valcířů.

Frýdku se totiž v minulém kole střelecky probudil forward Karel Maceček, který do sítě brněnských mladíků nasázel tři branky. „Karel sice tři góly dal, ale další dvě či tři ještě neproměnil. I tak jsem nesmírně rád, že nám to tam začalo padat,“ podotkl Machala. Frýdečtí tak mají opět velice silnou trojici útočníků (Fromelius – Maceček – Soukup), kdo však nastoupí ve Fulneku od začátku? Přijeďte se podívat.

Zápas ve Fulneku se hraje v sobotu 10. října od 15 hodin.