Přepeře nastupují v ČFL, takže, stejně jako Frýdek-Místek, působí ve třetí lize. Vzájemné měření sil však zvládly lépe a vyhrály 4:2. „Byl to náš první zápas v přípravě a v rámci kondice, kdy kluci za sebou měli těžký program. Šlo poznat, že ty nohy za sebou tahají,“ řekl po zápase kouč Valcířů Michal Hubník.

Skóre zápasu otevřel v desáté minutě gólem z penalty Zaradny a krátce na to Přepeře vedly po rychlé akci už 2:0. Následně ale hlavou snížil Žondra a v závěru poločasu ještě Žák napálil břevno.

Karvinští fotbalisté se ve středu podrobí testům po dvoutýdenní karanténě.
Fotbalisté Karviné jdou ve středu na testy, liga se určitě dohraje

Ve druhém poločase se Přepeře dostaly zase do dvougólového vedení, pak ale z penalty snížil svou druhou brankou Žondra. Více už toho však Valcíři nestihli a naopak ještě v posledních minutách inkasovali. „Musím uznat, že náš soupeř byl hodně kvalitní a jako tým se mi moc líbil. Utkání splnilo svůj účel,“ řekl trenér Hubník, jehož svěřenci sehrají ve středu další přípravné utkání s Jabloncem B.

MFK Frýdek-Místek – FK Přepeře 2:4 (1:2)
Branky: 25. a 68. z pen. Žondra - 10. z pen. Zaradny, 16. Ježek, 55. Bulíř, 88. Novotný.
Frýdek-Místek: Zouhar (46. Müller) - Kebísek, Literák, Bystřičan (46. Hajnoš), Buchlovský (17. Koňařík) - Bzirský (83. Kalfas), Skwarczek (83. Kaňák), Žák (68. Jurga) - Varadi (56. Dudek), Žondra (68. Benc), Křenek (46. Paleček). Trenér: Hubník.

Fotbalisté Frýdlantu v přípravě jen vítězí.