Přepeře nastupují v ČFL, takže, stejně jako Frýdek-Místek, působí ve třetí lize. Vzájemné měření sil však zvládly lépe a vyhrály 4:2. „Byl to náš první zápas v přípravě a v rámci kondice, kdy kluci za sebou měli těžký program. Šlo poznat, že ty nohy za sebou tahají,“ řekl po zápase kouč Valcířů Michal Hubník.

Skóre zápasu otevřel v desáté minutě gólem z penalty Zaradny a krátce na to Přepeře vedly po rychlé akci už 2:0. Následně ale hlavou snížil Žondra a v závěru poločasu ještě Žák napálil břevno.

Ve druhém poločase se Přepeře dostaly zase do dvougólového vedení, pak ale z penalty snížil svou druhou brankou Žondra. Více už toho však Valcíři nestihli a naopak ještě v posledních minutách inkasovali. „Musím uznat, že náš soupeř byl hodně kvalitní a jako tým se mi moc líbil. Utkání splnilo svůj účel,“ řekl trenér Hubník, jehož svěřenci sehrají ve středu další přípravné utkání s Jabloncem B.

MFK Frýdek-Místek – FK Přepeře 2:4 (1:2)
Branky: 25. a 68. z pen. Žondra - 10. z pen. Zaradny, 16. Ježek, 55. Bulíř, 88. Novotný.
Frýdek-Místek: Zouhar (46. Müller) - Kebísek, Literák, Bystřičan (46. Hajnoš), Buchlovský (17. Koňařík) - Bzirský (83. Kalfas), Skwarczek (83. Kaňák), Žák (68. Jurga) - Varadi (56. Dudek), Žondra (68. Benc), Křenek (46. Paleček). Trenér: Hubník.