Stejně jako v minulých létech se hráči rozdělili do dvou týmů, které si pod svou taktovku rozdělili dosavadní trenéři mužstva Vladimír Šindler a David Šindler. Samotné utkání začalo náporem žlutého družstva, které zásluhou dvou gólů Šebesty brzy slavilo vedení 2:0. Za modrý tým snížil Musálek, ale žlutí potvrdili své výsadní postavení (stále mají nad svými protihráči navrch) a po dvou brankách Martina Špadta a jedné Flukse byl rázem stav 5:1.

Modří se vzdát nechtěli, trenér David Šindler si vyžádal krátkou přestávku, ve které se načerpaly ubývající síly a stanovila se následná taktika. Ondřej Kacíř dvěma kontry snížil na 5:3 a za tohoto stavu skončila také druhá třetina.

Závěrečná dvacetiminutovka již byla poznamenána úbytkem sil na obou stranách. Žlutí zásluhou Šebesty opět odskočili na rozdíl čtyř branek, jenže modrým se podařilo korigovat až na 7:6. Poslední slovo si vzal jako správný kapitán Lukáš Jančálek, který těsně před koncem upravil na konečných 8:6 pro žlutý tým.

„Doufám, že se Jindra Šebesta dnes nevystřílel a že v jarních odvetách bude ve střeleckých hodech na fotbalovém trávníku pokračovat. Jsem velice rád, že se nikdo nezranil a že všichni mohou nastoupit v úterý 13. ledna do zimní přípravy,“ řekl po skončení zápasu trenér vítězného družstva Vladimír Šindler.

Žlutí – Modří 8:6 (Branky: Šebesta 4, M. Špadt 2, Fluksa, Jančálek – Musálek 2, Kacíř 2, Kopecký, Klímek)

Žlutí: Roman Knopp – Lukáš Jančálek, Jindřich Šebesta, Petr Dulava, Aleš Fluksa, Radomír Novák, Martin Špadt, Petr Klímek. Trenér: Vladimír Šindler.

Modří: Pavel Baran – Jiří Škapa, Tomáš Klímek, Martin Kopecký, Dalibor Vlček, Ondřej Kacíř, Kamil Goroš, Vojtěch Zeman, Jiří Musálek. Trenér: David Šindler.