Frýdecko-místečtí fotbalisté si v prvoligové premiéře připsali na své konto další cenný bod, když sehráli bezbrankovou partii na hřišti košických VSS.

Cenný bod z Košic

VSS KOŠICE v. VÁLCOVNY FM 0:0

Již podruhé se v podzimní části prvoligové soutěže představili fotbalisté Válcoven v dalekých Košicích. Po Lokomotivě jim byl tentokrát soupeřem tým VSS. Slabší výkony domácích v posledních utkáních dávaly hostům určitou naději, a tento předpoklad se v průběhu střetnutí plně potvrdil. V prvním poločase si hráči VSS nedokázali poradit s výborně organizovanou obranou Válcoven a Pollák se marně snažil vyburcovat své spoluhráče z letargie. Ti nedokázali jeho nápady realizovat a hosté se tak snadno dostávali k nebezpečným akcím. Agilný byl v tomto směru zejména Marchevský, ale ani on, stejně jako na druhé straně Lipnický a Tamáš, se nedokázal v konečné fázi prosadit. Po přestávce zvýšili domácí tlak, nebezpečně ostřelovali Juráskovu branku, ale výsledkem jejich snahy byly jen dvě nastřelené tyče a několik skvělých zákroků brankáře Válcoven. Hosté se po dlouhé minuty byli nuceni bránit s devíti hráči a osamocený Marchevský představoval pouze symbolické nebezpečí. Těsně před závěrečným hvizdem se však dostal do jasné šance Mrázek, neproměnil a zápas skončil po zásluze bez branek.

Rozhodčí: Havlasa. Diváci: 847.

Košice: Baranec – Štovčík, Kuchár, Jutka, Tamáš – Pollák, Pápišta (76. Juhás), Lipnický – Hoholko, Gállis, Andrejko (58. Boroš).

VP: Jurásek – Kubalák, Lovíšek, Čermák, Markusek – Kopecký, Coufal (88. Kokeš), Duda – Marchevský, Mrázek, Levinský.

Tabulka

Pokračování příště…