Frýdek v MSFL opět prohrál

Frýdek-Místek - Třetiligoví fotbalisté Frýdku nedokázali využít zaváhání vedoucích týmů a se zachraňujícím se Zlínem těsně prohráli.

8.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

ZLÍN B – FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (1:0)

Hráči Frýdku-Místku nedokázali využít zaváhání vedoucích týmů a na půdě rezervního Zlína prohráli o jednu branku. „V první půli jsme nezahráli moc dobře. Velká škoda byla nevyužité šance Pařenicy z úvodu utkání. To utkání se mohlo nakonec vyvíjet jinak. Naše jarní výsledky si nedovedu vysvětlit. Možná jsme si na podzim více věřili. Prohrát jsme ve Zlíně určitě nemuseli,“ řekl při zpáteční jízdě obránce valcířů Jan Hrdlička.

Frýdek se mohl docela brzy ujmout vedení, když hned v 5. minutě postupoval zcela osamocený Pařenica na branku domácích. Branka z toho však nebyla. V další šanci se o pět minut později ocitl Fízek, který z malého vápna taktéž brankáře Baranka nepřekonal. Rozhodnutí nakonec padlo ve 26. minutě, kdy valcíři po rohovém kopu neuhlídali Poznera, který hlavou vstřelil jedinou branku střetnutí.

Ve druhé půli se Frýdek snažil o srovnání nepříznivého stavu, vytouženou branku však vstřelit nedokázal. Poslední šanci měl v nastaveném čase Fízek, ten však svůj průnik gólově nezakončil. Výsledek nakonec více seděl domácím, kteří získali pro záchranu velice důležité body.

„Utkání rozhodla jedna standardní situace. Jasně jsme klukům před utkáním říkal, že na těžkém terénu budou rozhodovat právě tyto situace. Musím být kritický k hráčům, kteří k nám přišli z vyšší soutěže. Čekal jsem od nich daleko lepší výkony, které se bohužel nedostavují. Nyní nás čekají dva domácí duely, které chceme bezpodmínečně zvládnout. Hrát ale budou ti, kteří pro Frýdek žijí,“ nešetřil slova kritiky hostující kouč Radek Látal.

Frýdek-Místek: Dittert – Čelůstka, Hrdlička, Krajčovič, Literák – Kořínek (44. Skotnica), Staněk, Cabák (46. Němec), Fízek – Mišinský, Pařenica (68. Szmek). Trenér: Radoslav Látal.

(sch)

8.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Krajští lidovci se sjeli do Frýdku-Místku, aby sledovali vývoj výsledků voleb.
13

OBRAZEM: Krajští lidovci ve sněmovně získali jen jeden mandát

Zásah hasičů u požáru střechy kotelny na velké pile v Bystřici.
8

V Bystřici hořela střecha kotelny na pile

Řepiště domácí televizní premiéru neustáli, po zápase se radovala Doubr

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.