Domácí fotbalisté potřetí za sebou před vlastními diváky remizovali. V první půli měli blíže ke vstřelení gólu hosté, ale Ježe zachránila tyčka. „My jsme se do tempa dostávali postupně,“ přiznal domácí lodivod Josef Sláma.

První změnu skóre přinesla až 58. minuta, kdy se prosadil domácí Korneta. Domácí radost nestačila ještě ani pominout a z následné akce si dal stoper Křiva vlastní branku. O chvíli později byl hostům vyloučen Žídek, takže domácím se nabídla přesilová hra. Oldřišovští ale i v oslabení hrozili rychlými výpady na domácí polovinu.

Jeden takový jim vyšel v 77. minutě, když se prosadil Ulička. Když už to vypadalo, že domácí odejdou z tohoto utkání s prázdnou, vyrovnal v nastaveném čase po rohovém kopu Michal Němec.

„Je to trápení, naštěstí při nás stálo v závěru zápasu štěstí. Špatně bráníme, v útoku se umíme prosadit, ale vzadu to neklape. Jsem rád, že se konečně zase trefil Michal Němec,“ řekl k utkání Sláma.

1. BFK Frýdlant n. O. – Oldřišov 2:2 (0:0)

Frýdlant n. O.: Jež – Liška (82. Jucha), Korneta, Křiva, T. Němec (67. Velička) – Papřok, Žáček, Březina, Ursini – M. Němec, Šigut. Trenér: Josef Sláma.