Frýdlant na jaře bez bodu

Frýdlant n. O. – Fotbalisté Frýdlantu nezvládli ani druhé jarní utkání na hřišti svého soupeře. Tentokráte nestačili na vedoucí celek tabulky z Rýmařova.

31.3.2014

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

„Nechceme se vymlouvat, ale máme dosti velkou marodku. Ti hráči proti takovému soupeři zkrátka na hřišti chybí," postěžoval si po utkání frýdlantský kouč Pavel Smatana. Domácí začali aktivně a již ve 3. minutě otevřel skóre zápasu kanonýr Šupák. Ve 35. minutě zvyšoval Šupák již na 2:0 pro rýmařovský celek. „První poločas byl z naší strany mrtvý a nezáživný. Hru jsme zlepšili až po změně stran," řekl Smatana. Hosté měli v úvodu druhého dějství několik slibných příležitostí, leč Chlebek, Mandičák ani M. Němec si skulinku do domácí brány nenašli. Až v 68. minutě skóroval M. Němec po akci Šiguta s Chlebkem. „Ve zbylých minutách jsme se hnali za vyrovnáním, bohužel jsme z jedné akce dostali třetí branku," smutnil trenér hostujícího celku.

RÝMAŘOV – FRÝDLANT N. O. 3:1 (2:0)

Frýdlant: Jež – Střižík, Junga, Preči, Křiva – Jucha – T. Němec (46. Mandičák), Chlebek, Šigut, Žáček (86. Ledvoň) – M. Němec. Trenér: Pavel Smatana.

31.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Snímky zachycují prvňáčky ze základní školy v Dobraticích. Třídní učitelkou je Ivana Ďugová.

Představujeme prvňáčky ZŠ v Dobraticích

Nehoda vlaku s osobním autem v Hnojníku.
10

Vlak na přejezdu v Hnojníku smetl osobní automobil

V regionu se opět budou zpívat koledy s Deníkem

Již posedmé se bude ve středu konat adventní akce s názvem Česko zpívá koledy s Deníkem. I letos se tak lidé spojí v jeden čas a vytvoří nádhernou chvilku.

Škola v Místku vyhrála s krmítkem deset tisíc korun

Technické služby Frýdku-Místku uspořádaly soutěž pro základní školy. Tentokrát o nejlépe vybavenou školní zahradu krmítky pro ptactvo. Technické služby dodaly školám materiál.

Třinec vyřadil Brynäs a je v semifinále Ligy mistrů

Na historický úspěch dosáhli hokejisté Třince. Tým trenéra Václava Varadi vyhrál na ledě švédského Brynäs 5:3 a postoupil do semifinále Ligy mistrů, kde v polovině ledna narazí na celek Jyväskylä z Finska.