1. BFK Frýdlant n. O. - FC IRP Český Těšín 4:1 (1:0).

Domácí trenér Josef Sláma dal od začátku zápasu příležitost stejné sestavě, která o minulém víkendu porazila lídra z Dolního Benešova. A jak se později ukázalo, byla to opět sázka na správné koně. Již ve 4. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Mandičák v dobré pozici přestřelil. Ke slovu se poté dostali hosté, ale brankář Jež opět potvrdil svou výbornou jarní formu. První změnu skóre přinesla až 44. minuta. Papřok vystřelil a míč odražený od břevna dorazil za záda hostujícího brankáře Mandičák. Po změně stran přišlo vyrovnání, když se v 51. minutě prosadil Zabelka. Radost hostí ale dlouhého trvání neměla. Žáček totiž vzápětí opět převážil misku vah na domácí stranu. Domácím narostla křídla a díky gólům Chýlka a M. Němce porazil Frýdlant svého rivala 4:1.

Frýdlant: Jež Březina, D. Liška, Střižík, O. Liška - Ursini, Fajčák (88. Jucha), Žáček, Papřok (71. Chýlek) - Mandičák, M. Němec (86. Šigut). Trenér: Josef Sláma.