Obě mužstva bojovala na těžkém terénu velmi důrazně, ale žádnému se nepovedlo soupeře překvapit. „Dostali jsme gól z ničeho a po naší dětinské chybě. Vlastně to ani nebyla střela, protihráč prostě centroval a balon skončil v naší šibenici. Takové góly dostáváme často, ale sami podobné štěstí nemáme,“ poznamenal trenér domácí Lokomotivy Pavel Mazurek.

Že hostům ke gólu pomohlo skutečně štěstí přiznal i kouč 1. BFK Martin Šrámek. „Hrálo se na hodně těžkém terénu, takže to bylo spíš o standardkách a bojovnosti. Moc fotbalového tam nebylo. V první půli jsme kopali snad devět rohů, ale nic jsme z toho nevytěžili. Po změně stran to byl opět sám souboj. Gól jsme dali se štěstím, kdy Martin Šigut centroval a míč nakonec zapadl na zadní tyč. Domácí začali riskovat a nám se otevřel prostor k brejkům. Jenže to co my zase nedáme. Pak se třepeme o výsledek až do konce,“ svěřil se po zápase Šrámek.

Také domácí si vytvořili nějaké šance, ty největší Dayero a Gomola. „Byly tam asi tři čtyři možnosti, ze kterých se dalo něco vytěžit. Bohužel se nám nedaří absolutně nic. Ještě zbývají tři kola, pokusíme se v nich dostat aspoň na předposlední místo, aby to kluky trochu povzbudilo psychicky,“ zakončil Mazurek.

Lokomotiva Petrovice – 1. BFK Frýdlant n. O. 0:1 (0:0)
Branka: 48. Šigut. Rozhodčí: Šimoník – Jan Koláček, Josef Koláček. ŽK: Martikán, Dieng, Dayero – M. Šigut. Diváci: 85.

Petrovice: Mrozek – Bajzáth (74. Chwastek), Dieng, Gill, Ruisl – Hoffmann – Klimas, Lukan (80. Kondziolka), Dayero, Martikán (64. Mobe) – Gomola.

Frýdlant: Prepsl -  Střižík, Dvořák, Hrdlička, Křiva - Svatonský (90. Kučera), Chlebek, Škorík, Šafner – Fromelius - M. Šigut (70. Kratochvíl, 84. Marek). Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.