Futsalový Třinec už podruhé zavrávoral, upadl a rozbil si ústa. Ve Vyškově, což se nečekalo. Ani s porážkou v Hodoníně předem nikdo nekalkuloval. „Hráči se nesoustředí na hru a pak to dopadá tak, že exligista prohrává se slabými celky, které ostatní porážejí. To, že jsme v zápase lepší, nikoho nezajímá. Rozhodující je vždy výsledek a ten opravdu mluví za všechno," kabonil se předseda klubu Josef Cieslar starší.

Vítkovice futsalisté Třince po nepřesvědčivém výkonu porazili s přehledem 5:1, ale s Bílovicemi měli problém, o svém šťastném vítězství rozhodli pár vteřin před koncem střetnutí. V Hodoníně a ve Vyškově bodově ostrouhali, s pozicí favorita se prozatím neztotožnili. „Každý soupeř se proti nám chce vytáhnout. Naše hra je hrozně rozháraná, nemá hlavu a patu. Změny jsou nevyhnutelné, protože takhle to pokračovat nemůže," varoval Cieslar starší.

Vyškov si vybudoval dvoubrankový náskok, ale Třinec zavelel k obratu a pět minut před koncem šel dokonce do vedení. Ne však na dlouho, za pár vteřin o výhodu přišel. Vinou řádění Ševčíka, který se na střeleckou listinu zapsal hned třikrát.
V poslední říjnový pátek se celek hrajícího trenéra Josefa Cieslara mladšího bude chtít ve své hale od 20 hodin projet po Nasan okruhu Brno.

SK AMOR VYŠKOV – SKP TŘINEC 6:3 (2:1)

Branky: 4. Král (Ševčík), 17. Karabina, 35. Ševčík, 36. Ševčík, 38. Karabina, 40. Ševčík – 19. Samek (Przyczko), 29. Samek (Buryan), 35. Sierota. Rozhodčí: Molík, Pivoňka. ŽK: Grim.
Třinec: Sikora – Cieslar, Baron, Buryan, Kalfas, Kantor, Przyczko, Samek, Sierota. Trenér: Josef Cieslar ml.

(rom)