První poločas se odehrál s určitou opatrností na obou stranách. Vyrovnaný boj branky nepřinesl, a tak rozhodla druhá půle.

V ní se více dařilo Jakubčovicím, které měly herní převahu. Přesto byly šance vyrovnané na obou stranách. Brankový účet otevřel ve 47. minutě David Molnár, který krásnou střelou z 25 metrů rozvlnil o břevno síť hostujícího gólmana – 1:0. Na 2:0 zvyšoval v 55. minutě Šťastný, který poslal míč hlavou do branky, čímž ideálně zužitkoval standardní situaci Šota. V 63. minutě založily Jakubčovice zprava akci na jeden dotek, na jejímž konci stál Škopek, který mířil do prádné – 3:0. Poslední slovo měla Čeladná. V 75. minutě snížil Remeš – 3:1. V 80. minutě odpískal sudí proti Jakubčovicím pokutový kop, ale hostujícího exekutora vychytal Jakubík.

„Utkání bylo pro nás přínosem. Celý zimní turnaj na umělé trávě ve Vítkovicích je povedený s kvalitním obsazením,“ prozradil sekretář klubu Hájek a synové Jakubčovice Jaroslav Rovňan a dodal: „Přestože jsme vyhráli, je to stále jen příprava. Navíc máme stále zraněné, takže nejsme kompletní.“

Poté nastínil další plán Jakubčovic v zimní přípravě. „Dnes odjíždíme na kondiční soustředění do hotelu Kahan na Horní Bečvě. Zde jsou v plánu běžky a podobně,“ popsal Rovňan a uzavřel: „Během přípravy budeme využívat halu v Bílovci i umělou trávu ve Vítkovicích, kde odehrajeme většinu přípravných zápasů. Jen poslední dva duely bychom rádi odehráli v Jakubčovicích.“

Hájek a synové Jakubčovice – SK Čeladná 3:1 (0:0)

Branky: 47. Molnár, 55. Šťastný, 63. Škopek B. – 75. Remeš, Jakubčovice: Twardzik (46. Jakubík), Malina, Vrba (46. Anděl), Jašek - Molnár D. (63. Bitta), Strnadel (46. Chudík), Bitta (46. Škopek B.), Blatný, Šot - Pavelka (46. Šťastný), Schreier. Trenér Jan Baránek