Jak se cítí nejlepší střelkyně dobratického týmu po podzimní části sezony?
Jsem moc ráda, jak dopadla podzimní část, protože jsme začaly konečně hrát fotbal. Sehrály jsme se a hrajeme ho všechny s radostí. Konečně jsme začaly dávat branky a to nejen já.

Celou podzimní část sezony jste ale neodehrála a pár zápasů jste svým spoluhráčkám chyběla. Co se stalo?
Byla jsem na pivě s fanoušky (smích). Ne, vážně. Měla jsem problémy s kotníkem a tak jsem se odjela léčit do Chorvatska.

Nebylo trochu nákladné jezdit si léčit kotník až do Chorvatska?
Nebylo, já jsem to totiž neplatila (opět smích). Ono to nebylo jen léčení, ale hlavně šlo o školní akci a ta není pořád.

V této sezoně jste vstřelila dvojnásobné množství branek, než v sezoně minulé. To jste přes léto trénovala střelbu?
Nijak zvláště jsem jí netrénovala. Prostě jsem začala hrát fotbal s radostí a tím ze mě spadla ta zbytečná tréma, když mám vystřelit na branku.

Nedaří se jen vám, ale celému družstvu Jaké jsou vaše ambice na jaro?
No určitě bychom chtěli pokračovat na vítězné vlně a dále podávat dobré výkony. Těmi výhrami jsme si začali více věřit, takže doufám, že se budeme jen zlepšovat.

V posledních čtyřech zápasech jste neztratili ani bod. Není trochu škoda, že pro vás podzim již skončil?
Myslím si, že ne. Už jsem cítila, že potřebuji malou pauzu a myslím, že i ostatní holky byly na tom podobně. Tréninky v hale nám neuškodí a už se na ně těším. Taky potřebujeme nabrat fyzičku v zimní přípravě, ale to je záležitost naší trenérky.

V prosinci máte ve Frýdku-Místku na umělé trávě sehrát přátelské utkání proti tamním ligovým starším žákům. Jak si myslíte, že zápas dopadne?
To nedokážu vůbec říct. Ať zápas dopadne jakkoliv, jsem ráda, že budeme hrát a těším se na ten zápas. Bude to odreagování, změna a určitě kopec srandy.

Do týmu přišly nové hráčky. Se kterou novou spoluhráčkou, se vám nejlépe spolupracuje?
Asi s Metlou (Nikola Smolíková, pozn. red.). Je rychlá, umí obejít soupeřky a konečně se naučila přihrávat (smích). Stačilo jí jednou, nebo dvakrát upozornit, že hrají i ostatní.

Na podzim jste vstřelila úctyhodných osm branek. Kolik gólů máte v plánu vstřelit na jaře?
Nejlépe tolik, aby to vždycky stačilo na výhru. Ale já mám radost, když se mi podaří i hezká přihrávka na gól. (pop)