BŘECLAV – FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (1:0)

Fanoušci modrobílých valcířů byli o víkendu zvědavi, zda tým trenéra Vladimíra Skalby vstoupí vítězně i do odvetné části třetiligové soutěže. V předehrávaném 16. kole zajížděl Frýdek na hřiště Břeclavi, která byla na valcíře notně nažhavena. Bodejť by ne, když jim Frýdečtí ve Stovkách uštědřili pěknou nadílku, když vyhráli 5:0.

V zápase na jihu Moravy padla nakonec jediná branka, když ve 41. minutě zahrál hostující Prokeš v pokutovém území rukou a pískala se penalta. K její exekuci se postavil kapitán Schwarz, který Prepslovi nedal žádnou šanci. Úvod střetnutí se nesl ve znamení vzájemného oťukávání. V první šanci se ocitl domácí Diviš, ale na brankáře Prepsla si ve 12. minutě nepřišel.

Valcíři se o vyrovnání snažili a více šancí si vypracovali až po změně stran. Jenže ani Vodák a poté ani Staněk úspěšní nebyli. V závěru si již Břeclavští hubenou výhru udrželi.

Frýdek-Místek: Prepsl – Uvíra, Staněk, Prokeš (85. Kořínek), Švrček – Zmeškal, Husárik, Cabák, Schaffartzik (46. Vávra) – Vodák, Lokša. Trenér: Vladimír Skalba. (sch)