Hra na tři útočníky Frýdlantu vyšla

Frýdlant /FOTOGALERIE/ -Dokonalé střelecké drama viděli diváci v nedělním odpoledni na hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí. Domácí rozhodli o svém vítězství až v nastaveném čase.

27.10.2009

Frýdlant n. O. - Petřkovice.Foto: Zdeněk Šrubař

FRÝDLANT N. O. – PETŘKOVICE 5:4 (1:2)

Úvod utkání domácí fotbalisté zaspali. Ve 3. minutě se po centru na zadní tyč prosazuje v souboji s Rozkydalem Levčík a Petřkovičtí se ujímají vedení. Domácí se z rychlého gólu hostí otřepali a následně si vytvořili několik slibných příležitostí. Využita byla až ta ze 31. minuty, kdy si na centr Papřoka z levé strany naběhl R. Hradil. V nastaveném čase první půle překonal z trestného kopu Škarabelu v domácí brance Galus a hosté podruhé v zápase vedli jednobrankovým náskokem.

Po změně stran již byli domácí fotbalisté aktivnější. V 69. minutě našel Mandičák krásnou přihrávkou volného Šiguta a ten střelou do prázdné branky srovnává skóre na 2:2. Další změnu skóre přinesla 74. minuta ve které hosté faulují v pokutovém území Oborného a nařízenou penaltu proměňuje Mandičák – 3:2. Uběhly další tři minuty a domácí příznivci jásají počtvrté. To se před hranicí velkého vápna uvolňuje Šigut a přesně mířenou střelou dává na 4:2.

Kdo si však myslel, že je rozhodnuto, ten se šeredně mýlil. Petřkovičtí se nevzdali a v rozmezí čtyř minut po brejkových situacích srovnávají stav na 4:4! Domácí pak projevili větší touhu po zisku tří bodů. V 91. minutě se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Papřok a čerstvá posila z Frýdku-Místku střelou pod břevno rozhodla zápas, čímž si tak oslavila svůj výborný výkon.

„Od začátku utkání jsme chtěli hrát na tři útočníky, což se nakonec ukázalo jako správné. Bohužel jsme ale zklamali v obranné hře, kdy nás soupeř po chybách trestal,“ řekl po utkání šťastný trenér Frýdlantu, Karel Orel.

Frýdlant: Škarabela – Pokluda, Somr (17. Jurek), Gamrot – Papřok, Rozkydal (60. Žáček), Březina, Oborný – Mandičák, R. Hradil, Šigut. Trenér: Karel Orel.

27.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 13 500 Kč Pomocní skladníci EXPEDIENTI ZBOŽÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme - uživatelská znalost práce na PC, manuální zručnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilita, spolehlivost, přesnost., Náplň práce - práce s elektronickou čtečkou (vychystávání zboží), ruční balení a expedice zboží (fakturace), manipulace se zbožím v rámci skladu., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@rmcorporation.cz, Pracoviště: Oldřichovice. Pracoviště: Rm corporation s.r.o., 739 61 Třinec 1. Informace: Lenka Penčáková, +420 776 899 682. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 7 800 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7800 kč, mzda max. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Vyhrazeno pro OZP, Vyučen v oboru výhodou., Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com, Pracoviště: Bukovec č. ev. 24. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Vladislava Jalowiczorová, +420 702 049 549. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru. , Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Hrčava. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Marek Sikora, +420 607 043 288. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Fakturant 15 000 Kč Fakturanti FAKTURANT/-KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 z:20/9/2018 (vyhrazeno pro OZP) , Nabízíme:, - práci v jednosměnném provozu , - práci na pracovní smlouvu v plném úvazku na dobu neurčitou., Požadujeme:, - schopnost práce na PC (podmínkou), - odpovědnost, samostatnost, - komunikační dovednosti , - praxi ve fakturaci (výhodou)., Náplň práce:, - příprava účetních dokladů, fakturace, - další administrativní činnosti., Kontakt:, - telefonicky, emailem, uveden viz výše, - pracoviště nenavštěvovat.. Pracoviště: Selllot s.r.o. - pracoviště frýdek-místek, Potoční, č.p. 1091, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Ingrid Skřipská, +420 728 467 991.

Hokejisty čeká šňůra venkovních zápasů. Werk Arena teď bude totiž patřit muzikálu Sněhurka.

Sněhurka „vytlačila“ Oceláře na venkovní trip

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

-

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

Třinec – Urostlý slovenský bek třineckých Ocelářů Martin Gernát má za sebou premiéru v domácím prostředí. Výsledkově povedená nebyla, neboť Třinec prohrál 2:3 s Olomoucí, ale sám Gernát podal velmi dobrý výkon.