Gratuluji k postupu. Jak těžké ho bylo vybojovat?

Přestože jsme si postup zajistili v zápase s Bolaticemi, toto utkání klíčové nebylo. Rozhodující byla všechna předešlá utkání, ve kterých jsme hráli disciplinovaně a nedostávali jsme moc branek. Zápas s Bolaticemi to vše jen potvrdil a za to patří všem klukům, kteří se na tom podíleli, můj dík. Jsem opravdu šťastný.

Jaká bude taktika pro zbývající kola?

My zase nemáme tak široký kádr, abychom si mohli dovolit postavit náhradníky. To si ještě nechám projít hlavou, ale určitě dostanou více příležitost ti, kteří tolik šancí nedostali. Uvidím během týdne, protože sezona byla náročná. Na druhé straně bych rád dohrál soutěž bez porážky, tedy tak, jak jsme ji začali. Chybějí nám k tomu dva zápasy a myslím si, že by to bylo pěkné poděkování jak fanouškům, tak vedení, které nám vytvořilo stávající podmínky.

Budete se snažit nějakým způsobem kádr pro příští sezonu posilnit?

Nějakou představu určitě mám. Rád bych do týmu přivedl mladé kluky z Oderska, respektive novojičínské oblasti. Určitě bych nechtěl, aby zde hráli hráči, kteří by ke klubu neměli žádný vztah. Něco se nám už rýsuje. Měli by to ale být perspektivní hráči, kteří by se touto cestou mohli nějakým způsobem zviditelnit.

Do krajského přeboru vedle vás postoupil i Nový Jičín, obě mužstva svými soutěžemi prošla zcela suverénně. O soutěž výše byste se tedy asi ztratit neměli.

Určitě to bude o něčem jiném než I.A třída, i když ji nechci vůbec shazovat. Kvalita župního přeboru je úplně někde jinde a i z toho důvodu, jak už jsem naznačil, budu chtít kádr posilnit. Samozřejmě zápasy budou těžší, ale my jsme připraveni odehrát důstojnou roli. Uvidíme, jak se k tomu postavíme, protože i letos nebyl naším prvořadým cílem postup, ale po průběhu sezony se z toho po podzimu vyvinul postupový cíl.