Janovice - Smilovice 2:0 (0:0)

První poločas se odehrál za optické převahy domácího celku, kteří si však mnoho šancí nevypracovali. Naopak po půlhodině mohlo udeřit na druhé straně po úniku Nogy. Ve druhé půli se hra vyrovnala a příležitosti si začali vytvářet hostující hráči. Noga však mířil pouze do tyče, slibné příležitosti promrhali Kocur a Pokluda. V 71. minutě vyrobili hráči Smilovic hrubku ve vápně. To byl faulován Vokoun a nařízenou penaltu proměnil Žižka. Od 80. minuty dohrávali svěřenci trenéra Smatany jen s desíti hráči po vyloučení Máje po dvou žlutých. Na konečných 2:0 stanovil v 87. minutě hlavou Pitřík po centru Vyviala.

Janovice: Kramář – Škorík (75. Střižík), Pitřík, Drozd, Lys – Pařenica (82. Matějka), Vyvial, Vicher, Karásek (46. Vokoun) – Žižka, Látal. Trenér: Dalibor Láža.
Smilovice: Lysek – Jiří Topiarz, D. Melár (85. M. Topiarz), Kocur, Szuscik – L. Kohut, Pokluda (70. Bolf), M. Kohut, Divina (86. Balvar) – Noga, Máj. Trenér: Pavel Smatana.

Bystřice n. O. - Heřmanice 0:2 (0:0)

Bystřice nezvládla ani druhý jarní zápas. V první půli se zrodilo po jedné šanci na obou stranách, hostující hráč zamířil z malého čtverce vedle a Lachowicz z dobré pozice přestřelil bránu. Po změně stran s větrem v zádech hrající domácí měli další možnosti, ale Majer si na malém vápně špatně zpracoval míč a Lachowicz po nájezdu z levé strany netrefil bránu. Důraznější hosté, kteří byli u všeho o krok dříve, se poprvé prosadili po samostatném úniku, kterému předcházela chyba v rozehrávce. Mrozek sice míč vyrazil, ale prudká střela došla do sítě. Druhý gól Ostravané přidali střelou k tyči z trestného kopu. „Utkání se mi vůbec nelíbilo, dnes jsme si nezasloužili ani bod,“ řekl po zápase domácí kouč Petr Bauman.

Bystřice: M. Mrozek – M. Bauman – Komár (46. Vávra), Škarka – L. Pyszko, P. Turoň, Marek Szuscik (80. Šrubař), Majer, J. Rusz – Lachowicz, Štvrtňa (56. Drong). Trenér: Petr Bauman.

Raškovice – Staré Město 1:0 (0:0)

V derby byl k vidění fotbal velmi nevalné úrovně. V souboji dvou týmů ze spodku tabulky se šance začaly rodit až po přestávce. Ve 47. minutě zahrával hostující Růžička standardní situaci a Lýsek hlavou mířil pouze do Kopeckého. V 54. minutě udeřilo na druhé straně. Centr R. Škapy přistál na hlavě zcela volného Vojtěcha Školy a domácí šli do vedení. V 88. minutě nastřelil ještě střídající Schwarc tyčku.

Raškovice: Kopecký – Zeman, J. Škola, Špadt, Kacíř – R. Škapa (60. Schwarc), R. Novák, V. Škola, J. Škapa (75. Klimek) – J. Musálek (90. M. Novák), Causidis. Trenéři: Vladimír a David Šindlerovi.
Staré Město: Balko – Adámek, Lýsek, Recman, Vojkovský (78. Kaňok) – Papřok (82. Tobiáš), Fára, Roman, Slíva – Šafranko (65. Pröschl), Růžička. Trenér: Petr Nogol.

Brušperk – Horní Suchá 1:1 (0:1)

Domácí nakonec zachraňovali remízu v samotném závěru, i když měli územní převahu po celý zápas. V první půli se zalekli slibných příležitostí Polášek, Demel, Valigůra, tutovku Šlesingra vyhlavičkovali hosté z brankové čáry. Ti o sobě dali vědět dvakrát. Nejdříve ve 20. minutě se s pomocí tyče zaskvěl brankář Zahradník, ve 33. minutě se však již hosté zásluhou Kodenka radovali. Podobný průběh přinesla i druhá půle. Šance Makúcha a Demela zůstaly nevyužity, navíc hosté od 75. minuty dohrávali jen s deseti hráči. V mohutném finiši se Brušperku přeci jen podařilo alespoň vyrovnat, když v 86. minutě centr Čiloka zužitkoval Krupník.

Brušperk: Zahradník – Strakoš (70. Januščák), Cigánek, Čilok, Kempa (46. Šrámek) – Šlesinger, Polášek, Krupník, Demel – Valigura, Makúch. Trenér: Milan Procházka.