Háj ve Slezsku - Janovice 3:3 (0:2)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním dominovali hosté a mohli klidně vyhrávat i pětibrankovým rozdílem, kdy jen Pařenica své tři velké příležitosti neproměnil. Do vedení se přesto dostali Janovičtí ve 34. minutě zásluhou Pitříkovy dorážky. Druhou branku přidal o tři minuty později hlavou Střižík po centru Matějky. Domácí byli v těchto chvílích bezradní a třetí trefa by je jistě srazila do kolen. To se však nestalo a po změně stran se obraz hry změnil. Po brankách domácích v 54. a 68. minutě bylo srovnáno. Přesto šli hosté ještě jednou do vedení. Běžela 83. minuta a centr Pařenici usměrnil potřetí do sítě Střižík. V 86. minutě však před vlastní šestnáctkou fauloval Vicher. Byla z toho pro něj červená karta a domácí navíc z přímého kopu srovnali na konečných 3:3.

Janovice: Kramář – Škorík, Pitřík, Daněk, Lys – Střižík (87. Machander), Vicher, Vyvial, Ondra (88. Juříček) – Pařenica, Matějka. Trenér: Miroslav Onufer.

Frýdlant n. O. – Opava 2004 1:1 (1:0)

Domácí fotbalisté se museli obejít bez Oborného, kterého na trávník nepustilo zranění oka. Ani Opavští ovšem nebyli kompletní. „Už v úvodu utkání si dvě šance vypracoval Michal Němec, jenže v obou případech střílel vedle,“ smutnil domácí lodivod Josef Sláma. Až ve 26. minutě se domácí příznivci dočkali. To opavského gólmana překonal z trestného kopu Žižka. „V první půli jsme byli lepší, soupeř si vyloženou šanci nevypracoval,“ dodal Sláma. Obraz hry se po změně stran změnil. Hosté přitlačili a měli také herní převahu. Dvakrát domácí podržel brankář Jež. V 73. minutě už ale na rychlou akci hostí a přesnou střelu Mícha nestačil. V závěru ještě hosté nastřelili břevno, na druhé straně neuspěl ani hlavou zakončující Žižka. „Před utkáním bych bod bral, chtěli jsme ale vyhrát,“ řekl po utkání domácí trenér.

Frýdlant: Jež – Jan Brzezina, Pavlica, Merta, Korneta – T. Němec (67. Jakub Březina), Liška, Křiva (55. Šigut), Ursini (87. Žáček) – Žižka, M. Němec. Trenér: Josef Sláma.

Pustá Polom – Čeladná 2:1 (0:0)

Ve vyrovnaném duelu chybělo hostům pět minut k zisku alespoň jediného bodu. První poločas byl naprosto vyrovnaný bez jakýchkoliv šancí. Po změně stran hra přece jen dostala spád a oba týmy si vytvořily několik příležitostí. Jako první udeřili domácí v 67. minutě, kdy střelu Valoška tečoval některý z hostujících hráčů za záda překvapeného brankáře Cupra. Vyrovnat se podařilo pěknou střelou z přímého kopu Kunzovi v 73. minutě. Když se vše schylovalo k dělbě bodů, domácí díky Kozlovy dorážky v 85. minutě získali šťastné tři body.

Čeladná: Cuper – Křen, Rusnok, Peřina, Zouhar – Galus (84. Kubáň), Staskevič, Kunz, Svěnčík (80. Freisler) – Brunclík, Rodek. Trenér: Bohuš Keler.