Krajský přebor:

Lískovec – Český Těšín (14. 6. – 15.00), Bystřice n. O. – SK Staré Město (15. 6. – 17.00).

I. A třída – skupina B:

Raškovice – Čeladná (15. 6. – 17.00), Smilovice – Brušperk (15. 6. – 17.00).

I. B třída – skupina C:

Mosty – Horní Bludovice (14. 6. – 17.00), Hrádek – Jablunkov (15. 6. - 17.00).

I. B třída – skupina D:

Dobrá - Kateřinice (14. 6. – 17.00), Fryčovice – V. Albrechtice (14. 6. – 17.00), Kozlovice – Tichá (15. 6. – 17.00).

MSDL dorostu:

Fotbal Třinec - Šardice (14. 6. – 11.00 st. + 13.15 ml.).

MSDD dorostu:

Frýdek-Místek – Hranice n. Mor. (14. 6. – 10.15 st. + 12.30 ml., Stovky).

Krajský přebor dorostu:

Vratimov – Kopřivnice (14. 6. – 9.00 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Dobrá - Kateřinice (14. 6. – 14.45), Baška – Český Těšín (14. 6. – 14.45).

MSŽD žáků:

Fotbal Třinec - Hlučín (14. 6. – 10.00 st. + 11.45 ml., Borek).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Staříč – Heřmanice (15. 6. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Fotbal Třinec B – Český Těšín (15. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů:

Dobratice - Staříč (14. 6. - 10.00, KR), Lučina - Řepiště (14. 6. - 17.00, KR), Ostravice - Václavovice (14. 6. - 17.00, Žvak K.), Hukvaldy - Palkovice (15. 6. - 17.00, Hukvaldy, Krasula V.), Písek - Janovice (15. 6. - 17.00, Rusina L.), Milíkov - Frýdlant n. O. B (15. 6. - 17.00, KR), Baška - Nošovice (14. 6. - 17.00, KR).

Okresní soutěž mužů:

Pržno - Kunčice p. O. (14. 6. - 10.15, Baška, Konderla J.), Čeladná B - Vojkovice (14. 6. - 10.30, Frýdlant n. O., Kielar J.), Paskov - Návsí (15. 6. - 17.00, Staříč, Černoevič A.), Tošanovice - Janovice B (14. 6. - 17.00, Šašinka J.), Bukovec – Chlebovice (15. 6. - 17.00, Čepčor I.), Kozlovice B - Smilovice B (14. 6. - 17.00, Rapouch V.).

Okresní přebor dorostu:

Písek - Hnojník (15. 6. - 14.30, Konderla J.), Raškovice - Bukovec (15.6. - 14.30, KR), Sedliště - Frýdlant n. O. (14. 6. - 14.30, Němec P.), Kozlovice - Václavovice (14. 6. - 14.45, Setlová P.), Smilovice - Oldřichovice (14. 6. - 17.00, Tatarka).

(sch, vš)