MSFL: Frýdek-Místek – FC Baník Ostrava B (4. 4. – 10.15).

MSDL: Fotbal Třinec – Tescoma Zlín B (4. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml.).

Krajský přebor dorostu: Fotbal Třinec B – Frýdek-Místek B (5. 4. – 10.00 st. + 12.15 ml., hř. Borek).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Hnojník – Brušperk (4. 4. – 13.15), Jablunkov – Staříč (5. 4. – 13.15).

MSŽL: Frýdek-Místek – Tescoma Zlín (5. 4. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky).

Krajský přebor žáků: Fotbal Třinec B – SFC Opava B (5. 4. – 10.00 st. + 11.45 ml., Borek).

Krajská soutěž žáků – skupina B: Brušperk – Frenštát p. R. (4. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Vratimov – Staříč (4. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů: Čeladná B - Ostravice (4. 4. - 13.00, Király P.), Dobratice - Řepiště (4. 4. - 15.30, Čepčor I.), Písek - Václavovice (5. 4. - 13.00, Návsí – umělá tráva, Pokluda A.), Nošovice - Palkovice (5. 4. - 15.30, Němec P.), Frýdlant B - Tošanovice (4. 4. - 15.30, škvára, Sikora P.), Bukovec - Staříč (5. 4. - 15.30, Rusina L.), Baška - Hukvaldy (4. 4. - 15.30, Suszka J.).

Okresní soutěž mužů: Pržno - Janovice B (5. 4. - 10.15, Baška - škvára, Mudra J.), Návsí - Kozlovice B (5. 4. - 15.30, Návsí - umělý povrch, Nytra A.), Milíkov - Paskov (5. 4. - 15.30, Kniezek K.), Kunčice p. O. - Fotbal F-M B (4. 4. - 15.30, Rapouch V.), Smilovice B - Vojkovice (4. 4. - 15.30, Karch O.).

Okresní přebor dorostu: Oldřichovice - Nýdek (4. 4. - 13.00, Konderla J.), Kunčice p. O. - Mosty (4. 4. - 13.00, Šašinka J.), Bukovec - Smilovice (5. 4. - 13.00, Konderla J.), Kozlovice - St. Město (5. 4. - 13.15, Kolarský M.), Baška - Sedliště (4. 4. - 13.15, Juřík J.), Frýdlant - Dobrá (4. 4. - 13.15, Plevza M.).

Okresní přebor žáků - sk. A: Frýdlant A - Ostravice (4. 4. - 9.00, Folvarčný A.), Fryčovice - Raškovice (4. 4. - 9.30, Hrušecký J.), Janovice - Palkovice (5. 4. - 13.30, Mudra J.).

Okresní přebor žáků - sk. B: Hnojník - Milíkov (4. 4. - 9.30, Kolarský M.), Vendryně - Bystřice (4. 4. - 9.30, Korous M.), Písek - Dobrá (5. 4. - 11.00, Návsí – umělá tráva, Suszka J.).

Okresní soutěž žáků - sk. A: Kozlovice - Baška (5. 4. - 10.00, Černoevič A.), Frýdlant B - Metylovice (4. 4. - 10.30, Folvarčný A.), Hukvaldy - Čeladná (5. 4. - 13.30, Valas R.).

Okresní soutěž žáků - sk. B: Lískovec - Lučina (5. 4. - 9.00, Hrušecký J.), Václavovice - Smilovice (4. 4. - 9.30, Mudra Z.), Dobratice - Vojkovice (4. 4. - 13.15, Vernarský J.).

Okresní soutěž žáků - sk. C: Bukovec - Oldřichovice (5. 4. - 9.30, Tatarka J.), Nýdek - Mosty (4. 4. - 9.30, Suszka J.), Nebory - Hrádek (4. 4. - 9.30, Zmelty Z.).

(sch, vš)