II. liga: Fotbal Třinec – HFK Olomouc (9. 5. – 10.15).

Krajský přebor: Vratimov – Český Těšín (9. 5. – 16.30), Lískovec – Jakubčovice (9. 5. – 16.30).

I. A třída – skupina B: Staré Město – Dětmarovice (9. 5. – 16.30), Raškovice – Stonava (10. 5. – 16.30), Bystřice – Horní Suchá (10. 5. – 16.30), Smilovice – Čeladná (10. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina C: Dobrá – Slavoj Petřvald (9. 5. – 16.30), Sedliště – Záblatí (9. 5. – 16.30), Jablunkov – Oldřichovice (10. 5. – 16.30), Nebory – Hnojník (10. 5. – 16.30), Nýdek – Mosty (10. 5. – 16.30), Hrádek – Dolní Datyně (10. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina D: Kozlovice – Metylovice (10. 5. – 16.30).

MSDL: Frýdek-Místek – Tescoma Zlín B (9. 5. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Stovky).

Krajský přebor dorostu: Frýdek-Místek B – ČSAD Havířov (10. 5. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Slezan).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Staříč – Petřvald u Karviné (9. 5. – 14.15)), Jablunkov – Frenštát p. R. (10. 5. – 14.15).

Krajský přebor žáků: Fotbal Třinec B – Dolní Benešov (10. 5. – 10.00 st. + 11.45 ml., hř. Borek).

Krajská soutěž žáků – skupina B: Vratimov – FC Ostrava-Jih B (9. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Staříč – Svinov (9. 5. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C: Sedliště – Slavia Orlová (9. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-Místek C – MFK Havířov B (9. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Staré Město – Petřvald u Karviné (10. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů: Bukovec - Nošovice (10. 5. - 16.30, Kniezek K.), Ostravice - Písek (9. 5. - 16.30, Čepčor I.), Čeladná B - Dobratice (10. 5. - 16.30, Čeladná, Němec P.), Staříč - Baška (9. 5. - 16.30, Konderla J.), Tošanovice - Řepiště (9. 5. - 16.30, Pokluda A.), Palkovice - Václavovice (9. 5. - 16.30, Mudra J.), Hukvaldy - Frýdlant B (10. 5. - 16.30, Plevza M.).

Okresní soutěž mužů: Paskov - Vojkovice (10. 5. - 10.00, Václavovice, Kolarský M.), Fotbal F-M B - Lučina (10. 5. - 10.15, Chlebovice, Suszka J.), Smilovice B - Návsí (9. 5. - 14.00, Juřík J.), Milíkov - Janovice B (10. 5. - 16.30, Černoevič A.), Kozlovice B - Kunčice p. O. (9. 5. - 16.30, Kozlovice tráva, Rapouch V.).

Okresní přebor dorostu: Bukovec - Oldřichovice (10. 5. - 14.00, Brozda J.), Nýdek - Václavovice (10. 5. - 14.00, Pokluda A.), Dobrá - Mosty (9. 5. - 14.00, Plevza M.), St. Město - Kunčice p. O. (9. 5. - 14.00, Krpel L.), Sedliště - Frýdlant (9. 5. - 14.15, Sikora P.), Kozlovice - Písek (10. 5. - 14.15, Király P.), Smilovice - Baška (9. 5. - 16.30, Hrušecký J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A: Staříč B - Palkovice (10. 5. - 9.30, Staříč, hřiště B, Černoevič A.), Lískovec - Řepiště (10. 5. - 11.15, Vernarský J.), Ostravice - Metylovice (9. 5. - 14.00, Nytra A.), Hukvaldy - Janovice (9. 5. - 14.15, Vernarský J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B: Bystřice - Vendryně (10. 5. - 10.15, Korous M.), Nebory - Hrádek (10. 5. - 14.00, Konderla J.), Milíkov - Lučina (10. 5. - 14.00, Karch O.), Dobratice - Vojkovice (10. 5. - 14.15, Juřík J.), Raškovice - Nošovice (10. 5. - 14.15, Podracký P.).

Okresní přebor žáků - sk. A: Ostravice - Frýdlant A (9. 5. - 9.30, Rapouch V.), Raškovice - Fryčovice (10. 5. - 10.00, Nytra A.), Palkovice - Janovice (9. 5. - 14.30, Šašinka J.).

Okresní přebor žáků - sk. B: Dobrá - Písek (9. 5. - 9.30, Sikora P.), Milíkov - Hnojník (10. 5. - 12.00, Karch O.), Bystřice - Vendryně (10. 5. - 14.15, Čuba D.).

Okresní soutěž žáků - sk. A: Kozlovice - Kunčice p. O. (10. 5. - 10.00, Mudra Z.), Frýdlant B - Čeladná (9. 5. - 10.30, Valas R.), Hukvaldy - Baška (10. 5. - 14.30, Němec P.).

Okresní soutěž žáků - sk. B: Vojkovice - Dobratice (9. 5. - 9.30, Legierský B.), Lučina - Lískovec (10. 5. - 10.00, Folvarčný A.), Smilovice - Václavovice (10. 5. - 14.00, Galásek M.).

Okresní soutěž žáků - sk. C: Bukovec - Mosty (10. 5. - 9.30, Zmelty Z.), Nýdek - Hrádek (9. 5. - 9.30, Brozda J.), Návsí - Oldřichovice (10. 5. - 14.15, Tatarka J.). (sch, vš)