F:NL: Třinec – Vítkovice (5. 10. - 10.15).

MSFL: Frýdek-Místek – Vrchovina (5. 10. - 15.00).

KP: Čeladná - Kobeřice (5. 10. - 15.00).

I.A třída, sk. B: Dobratice - Stonava (5. 10. - 15.30), Dobrá – Dolní Lutyně (5. 10. - 15.00), Staré Město – Jablunkov (5. 10. - 15.00).

I.B třída, sk. C: Staříč – Sedliště (5. 10. - 15.00), Mosty – Hnojník (5. 10. - 15.00), Vendryně – Záblatí (5. 10. - 15.00), Nýdek – Lok. Petrovice B (6. 10. - 15.00).

I.B třída, sk. D: Lískovec - Spálov (5. 10. - 15.00), Ostravice – Tichá (5. 10. - 15.00), Fryčovice – Kopřivnice (5. 10. - 15.00).

Okresní přebor mužů – sk. A: Pržno – Chlebovice (5. 10. - 15.00), Baška – Janovice (5. 10. - 15.00), Hukvaldy – Metylovice (5. 10. - 15.00), Nošovice – Palkovice (6. 10. - 15.00).

Okresní přebor mužů – sk. B: Vojkovice - Hrádek (5. 10. - 15.00), Smilovice B – Milíkov (6. 10. - 10.00), Nebory – Návsí (6. 10. - 15.00), Bukovec – Písek (6. 10. - 15.00).

MSDL: Třinec – Jihlava (4. 10. - 13.00 st. + 15.15 ml.), Frýdek-Místek – Ostrava B (5. 10. - 10.00 st. + 12.15 ml.).

MSLŽ: Brušperk – Zlín (6. 10. - 15.00).

KP dorostu: Staříč - Kravaře (5. 10. - 10.00 st. + 12.15 ml.).

KS dorostu, sk. B: Dobrá - Příbor (5. 10. - 12.30), Fryčovice – Kopřivnice (5. 10. - 12.30), Staré Město – Heřmanice (5. 10. - 12.30).

Okresní přebor dorostu: Hukvaldy – Sedliště (5. 10. - 11.00), Vendryně – Jablunkov (5. 10. - 12.15), Tošanovice – Oldřichovice (5. 10. - 12.30), Mosty – Kozlovice (5. 10. - 12.30), Čeladná – Nošovice/Raškovice (6. 10. - 11.00), Nýdek – Písek (6. 10. - 11.00), Hrádek/Milíkov – Návsí (6. 10. - 12.30).

MSŽL U15 a U14: Frýdek-Místek – Jihlava (6. 10. - 10.30 st. + 12.30 ml.).

SpSM U13 a U12, sk. Sever: Třinec – HFK Olomouc (5. 10. - 10.00 st. + ml., hř. Borek), Frýdek-Místek – Hlučín (5. 10. - 10.00 st. + ml., hř. Lískovec).

KS žáků, sk. B: Fryčovice – Frýdlant n. O. (5. 10. - 9.00 st. + 10.45 ml., hř. Palkovice).

KS žáků, sk. C: Staříč – Slovan Havířov (6. 10. - 9.30 st. + 11.15 ml.), Staré Město – Bohumín (6. 10. - 10.00 st. + 11.45 ml.).

OP starších žáků: Mosty - Nebory/Smilovice (5. 10. - 9.30), Milíkov – Vendryně (6. 10. - 12.30), Oldřichovice – Hrádek (6. 10. - 13.00), hř. Borek).

OP starších žáků 6+1: Čeladná - Raškovice (5. 10. - 10.00), Tošanovice Bystřice (5. 10. - 10.00), Dobratice – Janovice (5. 10. - 12.30), Baška – Hukvaldy (5. 10. - 12.45), Metylovice – Lučina (6. 10. - 12.30). (jb)