2. liga:

Fotbal Třinec – Dukla Praha (31. 5. – 17.00)


Krajský přebor:

Lískovec - Vratimov (31. 5. – 17.00)

Bystřice n. O. – Oldřišov (1. 6. – 17.00)


I. A třída – skupina B:

Čeladná – Dolní Lutyně (31. 5. – 17.00)

Smilovice – Příbor (1. 6. – 17.00)

Vendryně – Brušperk (1. 6. – 17.00)


I. B třída – skupina C:

Mosty – Sl. Petřvald (31. 5. – 17.00)

Sedliště – Hnojník (31. 5. – 17.00)

Hrádek – Nebory (1. 6. – 17.00)


I. B třída – skupina D:

Dobrá - Tichá (31. 5. – 17.00)

Fryčovice – Petřvald n. Mor. (31. 5. – 17.00)

Kozlovice – Metylovice (1. 6. – 17.00)


MSDL dorostu:

Fotbal Třinec – HFK Olomouc (1. 6. – 10.15 st. + 12.30 ml.)


Krajský přebor dorostu:

Vratimov – FC Bílovec (31. 5. – 9.00 st. + 11.15 ml.)


Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Dobrá - Jablunkov (31. 5. – 14.45)

Baška - Kateřinice (31. 5. – 14.45)


MSŽL žáků:

Frýdek-Místek – SFC Opava (1. 6. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky)


Krajská soutěž žáků – skupina C:

Frýdek-Místek C - Bohumín (31. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan)

Fotbal Třinec B – Bystřice n. O. (1. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml., Borek)


Okresní přebor mužů:

Milíkov - Hukvaldy (1. 6. - 17.00, Kantor V.)

Palkovice – Řepiště (31. 5. - 17.00, Suszka J.)

Lučina - Dobratice (31. 5. - 17.00, Vojkovský J.)

Ostravice - Staříč (31. 5. - 17.00, Němec P.)

Písek - Václavovice (1. 6. - 17.00, Mudra J.)

Nošovice - Frýdlant n. O. B (1. 6. - 17.00, Nošovice, Šašinka J.)

Baška - Janovice (31. 5. - 17.00, Galásek M.)

Okresní soutěž mužů:

Paskov - Kunčice p. O. (1. 6. - 10.00, Staříč, Nevrla J.)

Pržno - Smilovice B (1. 6. - 10.15, Baška, Malinovský J.)

Návsí - Janovice B (1. 6. - 17.00, Návsí - umělý povrch, Žvak K.)

Čeladná B - Chlebovice (1. 6. - 17.00, Ostravice, Király P.)

Tošanovice - Vojkovice (31. 5. - 17.00, Fuják P.)


Okresní přebor dorostu:

Kozlovice - Bukovec (1. 6. - 12.30, Pokluda A.)

Sedliště - Hnojník (31. 5. - 14.30, Čepčor I.)

Palkovice - Dobratice (31. 5. - 14.30, Nevrla J.)

Písek - Václavovice (1. 6. - 14.30, Tatarka)

Smilovice - Kunčice p. O. (31. 5. - 17.00, Machala P.)

Frýdlant n. O. - Oldřichovice (31. 5. - 17.00, Rapouch V.)


Okresní soutěž dorostu - sk. A:

Lískovec - Řepiště (1. 6. - 10.00, Plevza M.)

Čeladná - Ostravice (31. 5. - 14.30, Frýdlant n. O., škvára, Setlová P.)

Fryčovice - Metylovice (31. 5. - 14.30, Žvak K.)

St. Město - Janovice (30. 5. - 17.00, Vernarský J.)


Okresní soutěž dorostu - sk. B:

Hrádek - Bystřice (1. 6. - 14.30, Rusina L.)

Vendryně - Nebory (31. 5. - 14.30, Juřík J.)

Nošovice - Vojkovice (1. 6. - 14.45, Nošovice, Suszka J.),

Milíkov - Mosty (1. 6. - 14.45, Kantor K.)


Okresní přebor žáků - sk. A:

Fryčovice - Frýdlant n. O. A (31. 5. - 9.30, Hrušecký J.)

Baška - Ostravice (31. 5. - 9.30, Mudra Z.)

Sedliště – Janovice (31. 5. - 9.30, Kielar J.)


Okresní přebor žáků - sk. B:

Hnojník - Oldřichovice (31. 5. - 9.30, Juřík J.)

Smilovice - Bukovec (1. 6. - 15.00, Poledník R.)

Jablunkov B - Dobratice (28. 5. - 16.30, Tatarka)


Okresní soutěž žáků - sk. A:

Kunčice p. O. - Frýdlant n. O. B (31. 5. - 9.30, Király P.)

Hukvaldy - Čeladná (1. 6. - 10.00, Černoevič A.)

Kozlovice - Metylovice (1. 6. - 15.00, Kielar J.)


Okresní soutěž žáků - sk. B:

Dobrá - Václavovice (31. 5. - 9.30, Šašinka J.)

Lískovec - Fotbal F-M D (31. 5. - 14.30, Vyzina J.)

Palkovice – Staříč B (28. 5. - 16.30, Němec P.)


Okresní soutěž žáků - sk. C:

Vendryně - Vojkovice (31. 5. - 9.30, Legierský B.)

Lučina - Raškovice (1. 6. - 14.45, Tluček L.)


Okresní soutěž žáků - sk. D:

Mosty – Hrádek (31. 5. - 9.30, Tatarka)

Písek - Nýdek (1. 6. - 10.00, Machala P.)

Návsí - Milíkov (1. 6. - 14.30, Hrušecký J.)

(sch, vš)