VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem ve dnech volna?

Region - Přehled konaných fotbalových utkání ve dnech volna.

7.5.2013
SDÍLEJ:

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

MSFL: Třinec – Hulín (8. 5. – 10.15), Frýdek-Místek – Zlín B (11. 5. – 10.15).

Divize – skupina E: Lískovec – 1. FC Přerov (8. 5. – 16.30).

Krajský přebor: Frýdlant n. O. – Dolní Benešov (12. 5. – 16.30).

I.A třída – skupina B: Čeladná – Staré Město (8. 5. – 16.30), Vendryně – Raškovice (8. 5. – 16.30), Vendryně – Šenov (11. 5. – 16.30), Smilovice – Stará Bělá (12. 5. – 16.30), Bystřice – Brušperk (12. 5. – 16.30).

I.B třída – skupina B: Lučina – Strahovice (4. 5. – 16.30).

I.B třída – skupina C: Dobratice – Sedliště (8. 5. – 16.30), Hrádek – Nýdek (8. 5. – 16.30), Hnojník – Doubrava (8. 5. – 17.00), Sedliště – Fryčovice (11. 5. – 16.30), Staříč – Nýdek (11. 5. – 16.30), Dobrá – Horní Suchá (11. 5. – 16.30), Dobratice – ČSAD Havířov (11. 5. – 16.30), Jablunkov – Mosty (12. 5. – 16.30), Hrádek – Hnojník (12. 5. – 16.30).

SCM dorost U19: Třinec – Hlučín U18 (8. 5. – 14.30), Frýdek-Místek – Hodonín (11. 5. – 12.30).

SCM dorost U17 a U16: Frýdek-Místek – Hodonín (8. 5. – 11.00 st. + 13.00 ml.).

Krajský přebor dorostu: Brušperk – Kopřivnice (8. 5. – 9.00 st. + 11.15 ml.), Staříč – Loko. Petrovice (11. 5. – 9.30 st. + 11.45 ml.).

Krajská soutěž dorostu – skupina B: Jablunkov – Hrabová (8. 5. – 14.15), Baška – Hrabová (11. 5. – 14.15), Jablunkov – Frýdlant n. O. (12. 5. – 14.15).

SpSM žáci U15 a U14: Frýdek-Místek – 1. FC Přerov (12. 5. – 10.00 st. + 11.45 ml.).

SpSM žáci U13 a U12: Fotbal Třinec – Sigma Olomouc (8. 5. – 10.00 st. + 11.30 ml.).

Krajský přebor žáci: Jablunkov – FC Ostrava-Jih (8. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Jablunkov – M. Albrechtice (11. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáci – skupina B: Staré Město – Stará Bělá (8. 5. – 10.00 st. + 11.45 ml.), Staříč – Šenov (12. 5. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáci – skupina C: Dobrá – MFK Havířov B (12. 5. – 10.15 st. + 12.00 ml.).

Okresní přebor mužů: Smilovice B – Řepiště (8. 5. – 16.30, Žurovec D., M. Somr, J. Krba), Baška – Ostravice (8. 5. – 16.30, J. Mudra, R. Řehák, M. Plevza), Oldřichovice – Palkovice (8. 5. – 16.30, J. Chmiel, O. Karch, J. Adamec), Písek – Metylovice (8. 5. – 16.30, O. Kuchař, J. Malinovský, Z. Krokosz), Hukvaldy – Frýdlant B (8. 5. – 17.00, A. Pokluda, L. Pánek, Z. Mudra), Nebory – Lískovec B (12. 5. – 16.30), Řepiště – Hukvaldy (11. 5. – 16.30), Ostravice – Václavovice (11. 5. – 16.30), Bukovec – Frýdlant B (12. 5. – 16.30), Oldřichovice – Smilovice B (11. 5. – 16.30), Baška – Písek (11. 5. – 16.30), Palkovice – Metylovice (11. 5. – 16.30).

Okresní soutěž mužů: Kunčice p. O. – Dobrá B (8. 5. – 16.30, J Vernarský., I. Čepčor), Tošanovice – Nošovice (8. 5. – 16.30, M. Lánik, V. Rapouch), Janovice – Fryčovice B (8. 5. – 16.30, R. Opěla, J. Šašinka), Chlebovice – Vojkovice (8. 5. – 16.30, J. Melotík, P. Němec), Milíkov – Sedliště B (8. 5. – 16.30, O. Kreželok, L. Podleśny), Paskov – Návsí (8. 5. – 16.30, Václavovice, M. Klečacký, J. Juřík), Dobrá B – Chlebovice (12. 5. – 14.00), Návsí – Vojkovice (12. 5. – 16.30), Pržno – Milíkov (11. 5. – 16.30), Vendryně B – Janovice (12. 5. – 16.30), Nošovice – Fryčovice B (12. 5. – 16.30), Kunčice p. O. – Paskov (11. 5. – 16.30).

Okresní přebor dorostu – sk. A: Čeladná – Řepiště-Lískovec (8. 5. – 14.00, R. Poledník), Raškovice – Metylovice (8. 5. – 14.00, KR), Kozlovice – Hukvaldy (8. 5. – 14.15, R. Matuška), Fryčovice – Václavovice (8. 5. – 14.15, Z. Mudra), Janovice – Palkovice (8. 5. – 14.15, J. Šašinka), Sedliště – Raškovice (11. 5. – 14.00), Palkovice – Metylovice (11. 5. – 14.00), Řepiště-Lískovec – Hukvaldy (11. 5. – 14.00), Dobrá – Kozlovice (11. 5. – 14.15), Janovice – Čeladná (11. 5. – 16.30).

Okresní přebor dorostu – sk. B: Lučina-Vojkovice – Smilovice (8. 5. – 13.45, E. Tvardek), Oldřichovice – Dobratice-Hnojník (8. 5. – 14.00, J. Adamec), Mosty – Písek (8. 5. – 14.00, J. Puczok), Vendryně – Bystřice (8. 5. – 14.00, A. Herman), Vendryně – Návsí (11. 5. – 14.00), Hrádek – Smilovice (12. 5. – 14.00), Bystřice – Písek (12. 5. – 14.00), DobraticeHnojník – Milíkov (11. 5. – 14.00), Oldřichovice – Lučina/Vojkovice (11. 5. – 14.00).

Okresní přebor žáků – sk. A: Dobratice – Vojkovice (11. 5. – 12.00), Tošanovice – Raškovice (11. 5. – 14.15), Smilovice – Palkovice (12. 5. – 14.15), Kunčice p. O. – Janovice (11. 5. – 14.30), Václavovice – Palkovice (8. 5. – 9.30).

Okresní přebor žáků – sk. B: Bystřice – Návsí (12. 5. – 9.00), Mosty – Písek (11. 5. – 9.30), Hrádek – Vendryně (12. 5. – 9.30), Milíkov – Nýdek (12. 5. – 12.15), Bukovec – Oldřichovice (12. 5. – 14.30).

OP 98,9 jaro starší žáci: Čeladná – Lískovec (8. 5. – 11.15, Lískovec), Sedliště – Kozlovice (8. 5. – 9.30), Hukvaldy – Ostravice (8. 5. – 10.00), Lískovec – Čeladná (8. 5. – 10.00), Kozlovice – Čeladná (12. 5. – 10.00), Baška – Sedliště (11. 5. – 10.00), Hukvaldy – Lískovec (12. 5. – 10.00). (sch, vš)

Autor: Redakce

7.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 80 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních RECEPČNÍ DENNÍ (vhodné i pro OZP). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: C04 / A33 z:15/2/2018 a:11/10/2018, Možnost práce na HPP plný, zkrácený, nebo DPP. Práce vhodná i pro absolventy., Požadujeme:, - SŠ/VŠ, příjemné vystupování, znalost AJ - podmínkou, ostatní jazyky výhodou, praxe na pozici recepční výhodou, znalost programu Agnis výhodou, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, Nabízíme zaměstnanecké ubytování, stravování., Kontakt e-mailem, telefonicky viz výše.. Pracoviště: Kaia, spol. s r.o. - hotel beltine forest, 739 14 Ostravice. Informace: Kamila Kaděrková, +420 608 765 747. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 14 900 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních RECEPČNÍ (HPP/DPP/DPČ). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: A16 z:25/9/2018 a:11/10/2018, Práce na HPP nebo DPP, DPČ., Podmínkou - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyky - výhodou., Rozvrh pracovní doby: denní směny 5-17:00 hod., noční směny 17-5:00 hod., Zodpovědnost a spolehlivost, pozitivní přístup., Výhody - zvýhodněná strava, prémie., Kontakt: e-mailem nebo telefonicky viz výše. Osobně na adrese Hotelu Richtr (Po - Pá od 8:30 - 15 h).. Pracoviště: A v o s spol. s.r.o. - hotel richtr ve f-m, Nádražní, č.p. 1085, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Eva Blechová, +420 734 500 005. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 85 Kč Stavební a provozní elektrikáři ELEKTRIKÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:22/6/2018 a:11/10/2018, Podmínkou 50/78 Sb., § 6. Elektrikářské práce výrobního zařízení a prostorů firmy Diema s.r.o., pracovní doba 05:00-13:30 hod. Nabízíme zaškolení, nástup možný ihned, dobrý zdravotní stav, dostupnost dopravy (autobus, vlak v místě, parkoviště). Mzda hodinová + prémie až 20%. , Kontakt telefonicky a osobně v čase 08:00-12:00 hod. Kontakty viz výše.. Pracoviště: Diema s.r.o.*, Na Poříčí, č.p. 1198, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Pan Kozubík, +420 778 427 223. Výroba - Výroba Montér 13 500 Kč Montéři a opraváři elektrických vedení ELEKTRIKÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 12. 10. 2018, Požadujeme - vyučen v oboru, vyhl. 50/78 Sb., §5 výhodou - možnost dodělat u zaměstnavatele., Pracovní doba 6:00 - 14:00., Předem volat na tel. č.: 601 382 821 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Třinec. Pracoviště: Amres tech, s.r.o., pracoviště areál tž, a.s., Průmyslová, č.p. 1000, 739 61 Třinec 1. Informace: Alois Němec, +420 601 382 821.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oceláři (v bílém) porazili Pardubice 6:1.
17

Oceláři excelovali, Holaň neuspěl

Třinec (v červeném) vs. Sparta.
39

Třinec padl v nájezdech, technik Polanský se rval

-

Oceláři hostí Spartu. Potřebují body

Třinec – Dnešní duel třineckých hokejistů s pražskou Spartou (od 17 hodin) bude pro domácí neméně důležitý jako předchozí derby s Vítkovicemi.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT