Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kde v tomto týdnu na fotbal

Region - Tento týden se mohou fotbaloví fanoušci těšit na zajímavá utkání od druhé ligy až po okresní soutěže.

26.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

2. liga: Třinec – Dukla Praha (1. 5. – 10.15).

Krajský přebor: Lískovec – Bohumín (1. 5. – 16.30), Čeladná – Petřkovice (1. 5. – 16.30).

I. A třída – skupina B: Staré Město – Horní Suchá (1. 5. – 16.30), Brušperk – Bystřice (1. 5. – 16.30), Raškovice – Dětmarovice (2. 5. – 16.30), Smilovice – Stará Bělá (2. 5. – 16.30), Janovice – Heřmanice (2. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina C: Mosty – Inter. Petrovice (1. 5. – 16.30), Hnojník – Oldřichovice (1. 5. – 16.30), Nýdek – Sedliště (2. 5. – 16.30), Hrádek – Jablunkov (2. 5. – 16.30).

I. B třída – skupina D: Fryčovice – Odry (1. 5. – 16.30).

MSDL: Frýdek-Místek – 1. FC Slovácko B (1. 5. – 10.15 st. + 12.30 ml., hř. Stovky).

MSDD: Frýdek-Místek B – UNEX Uničov (2. 5. – 10.15 st. + 12.30 ml.).

Krajský přebor dorostu: Brušperk – MFK Karviná B (2. 5. – 9.00 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž dorostu: Vratimov – Veřovice (1. 5. – 9.00), Staré Město – Bohumín (1. 5. – 14.15).

MSŽD: Fotbal Třinec – Tescoma Zlín B (1. 5. – 10.00 st. + 11.45 ml.).

Krajský přebor žáků: Fotbal Třinec B – MFK Karviná B (27. 4. – 16.45 st. + 15.00 ml., hř. Borek), Jablunkov – Slavia Opava (28. 4. – 17.00 st. + 15.30 ml.), Frýdek-Místek B – Kopřivnice (2. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – sk. B: Brušperk – Studénka (1. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – sk. C: Staré Město – Český Těšín (2. 5. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-Místek C – Petřvald u Karviné (2. 5. – 9.00 st. – 10.45 ml., hř. Staříč).

Okresní pohár muži (finále): Frýdlant n. O. – Staré Město (28. 4. - 17.30, Frýdek-Místek UT, Galásek M., Černoevič A., Konderla J.).

Okresní přebor mužů: Písek - Dobratice (29. 4. - 17.00, Písek, Malinovský J.), Bukovec - Václavovice (27. 4. - 17.00, Bukovec, Konderla J.), Řepiště - Baška (29. 4. - 17.00, Řepiště, Kolarský M.), Fotbal F-M B - Dobratice (1. 5. - 16.30, Chlebovice, Konderla J.), Bukovec - Řepiště (2. 5. - 16.30, Suszka J.), Tošanovice - Baška (1. 5. - 16.30, Černoevič A.), Návsí - Palkovice (2. 5. - 16.30, Návsí - umělý povrch, Chmiel J.), Ostravice - Frýdlant B (1. 5. - 16.30, Čepčor I.), Metylovice - Hukvaldy (2. 5. - 16.30, Tomeček F.), Písek - Václavovice (2. 5. - 16.30, Legierský B.).

Okresní soutěž mužů: Paskov - Milíkov (28. 4. - 17.00, Václavovice, Somr M.), Řepiště B - Oldřichovice B (27. 4. - 17.00, Řepiště, Vernarský J.), Smilovice B - Vojkovice (29. 4. - 17.00, Smilovice, hř. B, Chmiel J.), Paskov - Lučina (2. 5. - 10.00, Václavovice, Mudra Z.), Pržno - Staříč B (1. 5. - 16.30, Pokluda A.), Řepiště B - Vojkovice (2. 5. - 16.30, Juřík J.), Milíkov - Kunčice p. O. (1. 5. - 16.30, Suszka J.), Janovice B - Kozlovice B (1. 5. - 16.30, Janovice - škvára, Zmelty Z.), Nošovice - Oldřichovice B (2. 5. - 16.30, Korous M.).

Okresní přebor dorostu: Nýdek - Oldřichovice (28. 4. - 17.00, Nýdek, Mudra J.), Řepiště - Baška (28. 4. - 17.00, Řepiště, Pokluda A.), Písek - Sedliště (28. 4. - 17.00, Písek, Zmelty Z.), Bukovec - Václavovice (28. 4. - 17.00, Bukovec, Korous M.), Dobratice - Frýdlant (28. 4. - 17.00, Raškovice, Hrušecký J.), Dobratice - Baška (2. 5. - 12.00, Raškovice, Černoevič A.), Bukovec - Řepiště (2. 5. - 14.00, Byrtus P.), Písek - Václavovice (2. 5. - 14.15, Mankovecký T.), Nýdek - Sedliště (2. 5. - 14.15, Plevza M.), Hnojník - Oldřichovice (1. 5. - 14.15, Tatarka J.), Mosty - Dobrá (1. 5. - 14.15, Chmiel J.), Smilovice - Frýdlant (1. 5. - 16.30, Brozda J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A: Staříč B - Lískovec (28. 4. - 17.00, Staříč, hřiště B, Folvarčný A.), Kozlovice - Hukvaldy (28. 4. - 17.00, Kozlovice tráva, Černoevič A.), Palkovice - Čeladná (28. 4. - 17.00, Palkovice, Valas R.), Čeladná - Staříč B (2. 5. - 10.00, Kunčice, Rapouch V.), Kozlovice - Palkovice (1. 5. - 14.15, Tisoň K.), Fryčovice - Lískovec (1. 5. - 14.15, Mudra J.), Metylovice - Janovice (1. 5. - 16.30, Hrušecký J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B: Hrádek - Návsí (2. 5. - 14.00, Machala P.), Vojkovice - Vendryně (1. 5. - 14.15, Malinovský J.), Nebory - Lučina (2. 5. - 14.15, Pánek L.).

Okresní pohár žáci (finále): Frýdlant n. O. - Dobrá (27. 4. - 17.00, Frýdlant, Čepčor I., Němec P., Hrušecký J.).

Okresní přebor žáků – sk. A: Fryčovice - Václavovice (1. 5. - 9.30, Melotík J.), Čeladná - Dobratice (1. 5. - 14.30, KR), Janovice - Frýdlant (1. 5. - 14.30, KR).

Okresní přebor žáků – sk. B: Hnojník - Vojkovice (1. 5. - 9.30, KR), Hrádek - Bystřice (2. 5. - 9.30, Sikora V.), Milíkov - Vendryně (1. 5. - 14.30, Brozda J.).

Okresní soutěž žáků – sk. A: Ostravice - Kozlovice (1. 5. - 14.30, Kolarský M.), Hukvaldy - Frýdlant B (2. 5. - 14.30, Kimla A.), Metylovice - Kunčice p. O. (2. 5. - 14.30, Zeman P.).

Okresní soutěž žáků – sk. B: Sedliště - Palkovice (27. 4. - 17.00, Sedliště, Němec P.), Lískovec - Baška (2. 5. - 9.00, KR), Lučina - Palkovice (1. 5. - 10.00, Němec P.), Raškovice - Sedliště (2. 5. - 14.45, KR).

Okresní soutěž žáků – sk. C: Mosty - Písek (1. 5. - 9.30, Korous M.), Tošanovice - Oldřichovice (1. 5. - 14.30, Mankovecký T.), Smilovice - Bukovec (2. 5. - 14.45, KR).

26.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby v Žermanicích na Frýdecko-Místecku.
14

Muž si dělal selfie a pak zpřeházel volební urnu. Řeší se platnost voleb

Hokejisté Třince (v červeném) proti Plzni.
5

Marcinko ukončil sérii bez gólu, trefil Ocelářům vítězství s Plzní

Chodník v Čeladné je konečně hotov

Několikaměsíční omezení kvůli druhé etapě výstavby chodníku už nemusí trápit motoristy v Čeladné.

Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek

Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Frýdecko-Místecku a Třinecku.

Kapela Nebe obdarovala malé pacienty

V úterý 17. října měly děti hospitalizované na dětských odděleních Nemocnice Třinec o zábavu postaráno. Navštívila je skupina Nebe, která nyní vystupuje se svým Future technology tour 2017.

Odpoledne začnou volby. Bude volební účast mizerná jako posledně?

Dnes od 14 do 22 hodin a zítra od 8 do 14 budou lidé volit své zástupce kandidující do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení