„Je skvělé, že kluci, co hrají zámořskou NHL, nezapomínají na to, kde hokejově vyrostli,“ uvedl prezident HC Vítkovice František Černík, který včera za Kubina Team také nastoupil a zúčastnil se tak i slavnostního předávání.

Zkrátka nepřišel ani domácí fotbalový oddíl Janovic, který od dalšího hráče Kubina Teamu Jakuba Kahouna dostal sportovní vybavení i dres Václava Svěrkoše, se kterým bude nastupovat v letošní sezoně. „V naší klubovně bude mít čestné místo,“ uvedl sportovní manažer Janovic Petr Nezhoda. Spokojeni byli i fanoušci, kteří kromě piva Radegast zdarma dostali i další dárek. „Jakub Kahoun z Baníku přivezl podepsané přestupní lístky, takže je už jisté, že za Janovice bude v nadcházející sezoně hrát Radek Látal,“ hrdě oznámil janovický patriot Pavel Kubina, který se už těší na dvojzápas svých oblíbených týmů Baníku a Hlučína s pražskými celky Bohemians. „V sobotu jdu do Hlučína a v neděli vyrážím do ďolíčku. Věřím ve dvě výhry,“ dodal Kubina.

 

Kubina Team - Janovice 5:5

Branky Kubina Teamu: Malík 2, Kubina, Látal, V. Kubina.

Sestava Kubina Teamu: Schmucker - Horyl, Olesz, Malík, Onufer - Černík, Látal, P. Kubina, Kahoun - Fleischmann, Kalus (V. Kubina, Lys, Bláha).