Lískovec doma remizoval

Liskovec /FOTOGALERIE/ -Fotbalisté divizního Lískovce na úvod nové sezony v domácím prostředí pouze remizovali s Novým Jičínem. Góly padaly pouze v první půli.

8.8.2011

Lískovečtí fotbalisté proti Novému Jičínu remizovali.Foto: Zdeněk Šrubař

I když hosté dohrávali utkání pouze v deseti lidech, k vítězství fotbalisté Lískovce nakonec nedokráčeli. Oba celky nastoupily k zápasu s dosti pozměněným kádrem, který si na sebe bude muset ještě přivyknout.

Lepší vstup do zápasu měli domácí, kteří měli ještě v čerstvé paměti poslední vzájemné utkání obou celků, kdy právě na hřišti Lískovce hosté v závěru minulé sezony vyhráli 2:0. Hra se však postupem času srovnala. Ve 26. minutě si na centr Chleba naskočil hrající trenér Šrámek a poslal svůj tým do vedení. Hosté, kteří se spoléhali především na rychlé brejky, se brzy dočkali vyrovnání. Ve 38. minutě rozehrál Hejdušek standardní situaci a po jeho centru se prosadil Gelnar – 1:1.

Podobný obraz hry přinesl i druhý poločas. Domácím nahrálo navíc do karet i vyloučení Gelnara, který šel po hodině hry po druhé žluté kartě předčasně do kabin. Tlak Lískovce se stupňoval, ale obrana hostí byla vždy na správném místě. Když pak zaúřadoval asistent hlavního rozhodčího, který neuznal Šrámkovi zřejmě regulérní gól, skončil úvodní duel sezony remízou.

„První půle byla vcelku vyrovnaná. My jsme od začátku vycházeli ze zajištěné obrany a hrozili spíše z rychlých brejků. Po změně stran jsme chtěli domácí přehrát, ale přišlo bohužel to vyloučení. Poté bylo naší snahou zápas spíš dohrát,“ řekl po utkání novojičínský trenér Jan Koval.

„Dnes jsme zbytečně ztratili dva body, jelikož jsme jednak byli lepší a navíc nám byl odepřen zcela regulérní gól. Určitě se o ofsajd nejednalo, ten rozhodčí nás poškodil,“ čertil se po zápase hrající kouč domácího celku Martin Šrámek.

SOKOL LÍSKOVEC – FK NOVÝ JIČÍN 1:1 (1:1)

Branky: 26. Šrámek - 38. Gelnar, ŽK: Hanus, Hejdušek, Gelnar (všichni Nový Jičín), ČK: 61. Gelnar (Nový Jičín), rozhodčí: Gloser – Batík, Poláček, diváci: 142

Lískovec: Polach - Staník, Hojdysz, Žídek, Kořínek - Vokoun (65. Kašuba), Chlebek, Čerňák (87. Nováček), Holý - Šrámek, Broulík. Trenér: Martin Šrámek.

(čas, sch)

8.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

Varnsdorf (ve žlutém) na domácím hřišti porazil v duelu týmů ze spodních pater tabulky Frýdek-Místek 1:0.

Valcíři důležitý duel ve Varnsdorfu nezvládli

Krajští lidovci se sjeli do Frýdku-Místku, aby sledovali vývoj výsledků voleb.
13

OBRAZEM: Krajští lidovci ve sněmovně získali jen jeden mandát

V Bystřici hořela střecha kotelny na pile

/FOTOGALERIE/ Šest jednotek hasičů zasahovalo v sobotu ráno v Bystřici u požáru střechy kotelny na velké pile. Jeden člověk se nadýchal kouře, předběžná škoda byla odhadnuta na půl milionu korun. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Řepiště domácí televizní premiéru neustály

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.