Hostům se tentokrát utkání vůbec nevydařilo, jejich obrana v některých chvílích připomínala ementál. Hned ve 3. minutě vyrobil hrubku J. Myšinský a domácí Sourada trestal poprvé.

Další chyba přišla o osm minut později, kdy po autovém vhazování zcela volný Pristáš skóroval podruhé. Poté se hra přece jen vyrovnala, ale šancí měli daleko více stále Havířovští.

A trápení hostí pokračovalo i po změně stran. Ve 47. minutě ztratil ve vápně míč Maléř a Sourada přidal třetí trefu. Čtvrtá a páté branky Havířova padly v 56. a 70. minutě po rohových kopech a nedůsledném krytí útočících hráčů.

Deset minut před koncem se prosadili i hosté. Pronikající Šrámek byl sražen v pokutovém území, následovala červená karta pro Valového a pokutový kop. K jeho exekuci se postavil sám Šrámek a ten se nemýlí. Kalich hořkosti až do dna si Lískovečtí vypili v 86. minutě, kdy postupovali dva domácí hráči na pět hostí a přesto Sittek vsítil šestou branku.

Havířov – Lískovec 6:1 (2:0)

Lískovec: J. Maléř – Nováček, P. Maléř, Vodička, J. Myšinský (53. Chlebek) – L. Myšinský, Šrámek, Kubáň, Holý – Broulík, Plešek. Trenér: Martin Šrámek.

(zd)