„Bez fotbalu jsem byl půl roku, ale přiznám se, že jsem ten čas využil zcela k fotbalovému odpočinku. Ani po zápasech v okolí jsem moc nejezdil,“ prozradil osmačtyřicetiletý bývalý ligový fotbalista Opavy, který byl lískoveckému kádru představen v tomto týdnu.

„Zdejší kluky dobře znám, viděl jsem nějaké zápasy v závěru podzimu. Podle mého mínění je zde kádr poskládaný ze zkušených hráčů. Zkušených, myslím tak, že spoustu hráčů tady hrálo ve vyšších soutěžích,“ dodal Onufer.

Před novým trenérem tak stojí jednoznačný cíl, vytáhnout Lískovec v divizní soutěži do vrchních pater tabulky. „Některým klukům tady končí hostování, takže mým cílem je teď v zimní pauze přitáhnout k nám minimálně tři hráče.

Takovým přáním je získat ještě jednoho kvalitního útočníka, který by doplnil trio Broulík – Mandičák – Vokoun,“ přeje si čerstvý trenér Lískovce. Ten absolvuje s týmem první trénink ve čtvrtek 12. ledna.

„O dva dny později nás už čeká první přípravné střetnutí s frýdeckým dorostem,“ prozradil na závěr Onufer. Dle informací Deníku se navíc novým sportovním manažerem Lískovce stal Pavel Piváček.