Pustá Polom - Lískovec 1:2 (0:1)

Po smolně prohraném zápase v minulém kole provedl hostující trenér Valenčin určité změny v sestavě, což se ukázalo jako správný krok. V konečném účtování to přineslo tři důležité body, i když domácí celek byl hodně nepříjemným soupeřem. Hráči Pusté Polomi trefili v 10. minutě spojnici břevna a tyče Smetanovy svatyně, ale i hosté byli aktivní. Ve 33. minutě rozehrál chytře standardní situaci Chlebek, na míč si naběhl Čerňák a přesnou hlavičkou pod břevno otevřel skóre zápasu.

Do druhé části domácí nastoupili se snahou o vyrovnání, ale útoky se střídaly na obou stranách. V 65. minutě se na hřišti červenalo, když domácí útočník neudržel nervy na uzdě a po faulu na hostujícího brankáře odkráčel po druhé žluté předčasně pod sprchy. Přesilovku hosté využili v 74. minutě, kdy Priesol ideálně uvolnil Tarkoše a ten po třech minutách pobytu na hřišti hlavou skóroval podruhé. Domácí se nakonec po závaru v hostující šestnáctce dočkali branky v 83. minutě, ale na víc již v nervózním závěru utkání neměli sil. Hosté tak uhájili tříbodový zisk, který by rádi potvrdili v následujícím kole na půdě sousedního Vratimova.

Lískovec: Smetana – M. Kohut, Vodička, Jurek (71. Tarkoš) – Priesol (86. Rek), Chlebek, Odstrčilík, J. Myšinský, L. Kohut (46. Melár) – Čerňák, Šrámek. Trenér: David Valenčin. (zd)