MOHELNICE – LÍSKOVEC 3:2 (2:1)

Hosté začali utkání skvěle a již ve 4. minutě proměnil Broulík svůj průnik ve vedoucí branku. Pojistku mohl přidat v 10. minutě Šrámek, ale levačkou ze šestnáctky trefil jen tyč. To byl jeden z klíčových momentů utkání, neboť domácí hned z protiútoku srovnali. Již za dvě minuty byli domácí blízko ke druhé brance, ale Nováček vyhlavičkoval míč z brankové čáry.

V 18. minutě zahrávali Mohelničtí rohový kop a nedůsledné obsazení útočníka se nevyplatilo – 2:1. Za dalších sedm minut mohlo být srovnáno, když síť rozvlnil Pešek. K všeobecnému údivu však hostům pokazil radost zvednutý praporek asistenta rozhodčího.

Po deseti minutách druhé půle si vybrala oddychový čas lískovecká obrana, kterou prošel domácí útočník jako nůž máslem a přidal třetí trefu. V 57. minutě mohl přijít čtvrtý gólový trest, ale brankář Dittert prokázal své kvality.

Kontaktní branka hostí přišla v 70. minutě a jejím autorem byl Šrámek, který zakončoval střelou z voleje po centru Nováčka. Poté se dostavil závěrečný drtivý tlak Lískovce s několika šancemi na vyrovnání. Jen Pešek dvakrát postupoval sám na domácího brankáře, ale ani on, ani jeho spoluhráči, se již střelecky neprosadili. Domácí v boji o záchranu své šťastné vítězství nakonec uhájili.

Lískovec: Dittert – Nováček, Maléř, Vojvodík, Vodička (60. J. Myšinský) – Pešek, Plešek, Kubáň (65. Chlebek), Čerňák (65. Holý) – Šrámek, Broulík. Trenér: Martin Šrámek.