Utkání dvou rozdílných poločasů pro sebe rozhodl zachraňující se domácí kolektiv. První poločas začal lépe, na svého doslova soupeře vletěl a hned ve 3. minutě neobsazený domácí útočník po centru z pravé strany otevřel skóre. Dá se říct, že celý první poločas se odehrál v režii Dolního Benešova. Až ve 40. minutě zahrozil hostující Pešek, ale přestřelil.

Po změně stran byl k vidění jiný obraz hry. Hosté svého soupeře zatlačili před vlastní šestnáctku a vyrovnání bylo jen otázkou času. Stalo se tak v 65. minutě po standardní situaci Čerňáka. Ten přesnou přihrávkou našel Peška, který prodloužil na Broulíka a pro lískoveckého ostrostřelce nebyl problém trefit odkrytou branku – 1:1.

Bohužel hosté své další slibné příležitosti neproměnili a tak trestali domácí. V 85. minutě zahrávali rohový kop, hosté u zadní tyče opět nepokryli domácího hráče a proto odjížděli s prázdnou.

DOLNÍ BENEŠOV - LÍSKOVEC 2:1 (1:0)

Lískovec: J. Maléř – Staník, J. Myšinský, P. Maléř, Kubáň (70. Vodička) – Pešek (75. Nováček), Šrámek, Chlebek, Čerňák – Pleško, Broulík. Trenér: Martin Šrámek.