Letošní ročník bude hodně zajímavý. Velkým favoritem soutěže bude určitě béčko ostravského Baníku. Vody v horních patrech tabulky bude chtít čeřit Lískovec, černým koněm pak budou určitě Mikulovice, klub v čele s Antonínem Murou nemá vůbec špatný kádr a v potaz je třeba brát také Dolní Benešov.

1. kolo (7. srpna): Dolní Benešov – Kravaře (16.30), Petrovice – Mikulovice (16.30), Mohelnice – Poruba (16.30), Valašské Meziříčí – Nový Jičín (16.30), Lískovec – Bystřice pod Hostýnem (16.30). 8. srpna: Brumov – Baník Ostrava B (10.15), Šumperk – Orlová (16.30), Opava B – Havířov (10.15).

2. kolo (14. srpna): Mikulovice – Dolní Benešov (16.30), Poruba – Petrovice (10.15), Bystříce pod Hostýnem – Valašské Meziříčí (16.30), Orlová – Lískovec (16.30). 15. srpna: Baník Ostrava B – Kravaře (10.15), Havířov – Mohelnice (16.30), Nový Jičín - Opava B (16.30), Brumov – Šumperk (10.15).

3. kolo (18. srpna): Opava B – Bysřice pod Hostýnem (16.30), 21. srpna: Lískovec – Brumov (16.30), Valašské Meziříčí – Orlová (16.30), Mohelnice – Nový Jičín (16.30), Petrovice – Havířov (16.30), Dolní Benešov – Poruba (16.30), Kravaře – Mikulovice (16.30), Šumperk – Baník Ostrava B (16.30).

4. kolo (28. srpna): Poruba – Kravaře (10.15), Bystřice pod Hostýnem – Mohelnice (16.30). 29. srpna: Šumperk – Lískovec (16.30), Brumov – Valašské Meziříčí (10.15), Nový Jičín – Petrovice 16.30), Havířov – Dolní Benešov (16.30), Baník Ostrava B – Mikulovice (10.15).

5. kolo (4. září): Mikulovice – Poruba (16.30), Dolní Benešov – Nový Jičín (16.30), Petrovice – Bystřice pod Hostýnem (16.30), Mohelnice – Orlová (16.30), Valašské Meziříčí – Šumperk (16.30), Lískovec – Baník Ostrava B (16.30). 5. září: Kravaře – Havířov (16.30), Opava – Brumov (10.15),

15. kolo (8. září): Dolní Benešov – Baník Ostrava B (16.30), Kravaře – Petrovice (17.00), Mikulovice – Mohelnice (17.00), Poruba – Opava B (16.30), Havířov – Valašské Meziříčí (16.30), Nový Jičín – Lískovec (17.00), Bystříce pod Hostýnem – Šumperk (17.00), Orlová – Brumov (17.00).

6. kolo (11. září): Lískovec – Valašské Meziříčí (16.00), Orlová – Petrovice (16.00), Bystřice pod Hostýnem – Dolní Benešov (16.00). 12. září: Šumperk – Opava B (16.00), Brumov – Mohelnice (10.15), Nový Jičín – Kravaře (16.00), Havířov – Mikulovice (16.00), Baník Ostrava B – Vřesina (10.15)

7. kolo (18. září): Poruba – Havířov (10.15), Mikulovice – Nový Jičín (16.00), Dolní Benešov – Orlová (16.00), Petrovice – Brumov (16.00), Mohelníce – Šumperk (16.00), Valašské Meziříčí – Baník Ostrava B (16.00). 19. září: Opava B – Lískovec (10.15), Kravaře –Bystřice pod Hostýnem (16.00).

8. kolo (25. září): Valašské Meziříčí – Opava B (16.00), Lískovec – Mohelnice (16.00), Orlová – Kravaře (16.00), Bystříce pod Hostýnem – Mikulovice (16.00). 26. září: Baník Ostrava B – Havířov (10.15), Nový Jičín – Poruba (16.00), Brumov – Dolní Benešov (10.15), Šumperk – Petrovice 16.00).

9. kolo (2. října): Mohelnice – Valašské Meziříčí (15.30), Petrovice – Lískovec (15.30), Dolní Benešov – Šumperk (15.30), Mikulovice – Orlová (15.30), Poruba – Bystřice pod Hostýnem (10.15). 3. října: Opava B – Baník Ostrava B (10.15), Kravaře – Brumov (15.30), Havířov – Nový Jičín (15.30).

10. kolo (9. října): Valašské Meziříčí – Petrovice (15.00), Lískovec – Dolní Benešov (15.00), Orlová – Poruba (15.00), Bystřice pod Hostýnem – Havířov (15.00). 10. října: Opava B – Mohelnice (10.15), Šumperk – Kravaře (15.00), Brumov – Mikulovice (10.15), Baník Ostrava B – Nový Jičín (10.15).

11. kolo (16. října): Mohelnice – Baník Ostrava B (15.00), Petrovice – Opava B (15.00), Dolní Benešov – Valašské Meziříčí (15.00), Mikulovice – Šumperk (15.00), Poruba – Brumov (10.15). 17. října: Kravaře – Lískovec (15.00), Havířov – Orlová (15.00), Nový Jičín – Bystřice pod Hostýnem (15.00).

12. kolo (23. října): Mohelnice – Petrovice (14.30), Valašské Meziříčí – Kravaře (14.30), Lískovec – Milkulovice (14.30), Orlová – Nový Jičín (14.30). 24. října: Baník Ostrava B – Bystřice pod Hostýnem (10.15), Brumov – Havířov (10.15), Šumperk – Poruba (14.30), Opava – Dolní Benešov (10.15).

13. kolo (30. října): Petrovice – Baník Ostrava B (14.00), Dolní Benešov – Mohelnice (14.00), Mikulovice – Valašské Meziříčí (14.00), Poruba – Lískovec (10.15), Bystiřice pod Hostýnem – Orlová (14.00). 31. října: Kravaře – Opava B (14.00), Havířov – Šumperk (14.00), Nový Jičín – Brumov (14.00).

14. kolo (6. listopadu): Petrovice – Dolní Benešov (14.00), Mohelnice – Kravaře (14.00), Valašské Meziříčí - Poruba (14.00), Lískovec – Havířov (14.00). 7. listopadu: Baník Ostrava B – Orlová (10.15), Brumov – Bystřice pod Hostýnem (10.15), Šumperk – Nový Jičín (14.00), Opava B – Mikulovice (10.15).

16. kolo (13. listopadu): Orlová – Šumperk (13.30), Bystřice pod Hostýnem – Lískovec (13.30), Poruba – Mohelnice (10.15), Mikulovice – Petrovice (13.30). 14. listopadu: Baník Ostrava B – Brumov (10.15), Nový Jičín – Valašské Meziříčí (13.30), Kravaře – Dolní Benešov (13.30).

(rob)