MFK FRÝDEK-MÍSTEK U19 – REAL LÍSKOVEC 1:4 (1:1)

Lískovečtí fotbalisté se i přes různé zvěsti v jarních divizních odvetách přeci jen objeví. Navíc se jejich příznivci mohou těšit na zajímavá jména. V obraně se proti mladým Valcířům objevil Jan Hrdlička, který naposledy hrával v nedalekém Frýdku-Místku. V záloze si kromě Radima Pařenici (naposledy Český Těšín) zahrál zkušený středopolař Lubor Knapp (ten po slovenské štaci v Senici a Trenčíně, strávil rok v Opavě, naposledy hrál Knapp za rakouský Union Baumgartenberg). No a v útoku se vedle šikovného mladíka Ostráka objevil Lubomír Němec (toho fanoušci fotbalu znají z působení v třetiligovém Frýdku-Místku).

Přípravný duel začali lépe mladíci ze Stovek. Už v 10. minutě fauloval brankář Polach pronikajícího Střalku a pískala se penalta. Tu pak Mokroš v klidu proměnil. Poté už ale ke slovu přišli hosté. Ve 20. minutě se k odražené střele dostal Václavík a bylo srovnáno. Druhou branku Lískovce vstřelil na začátku druhé půle Kisza, v 54. minutě to bylo díky Němcovi již rozdílem dvou branek. Konečnou podobu výsledku pak stanovil v závěru střetnutí Knapp, který proměnil pokutový kop za stažení Němce.

Další přípravné utkání sehrají divizní fotbalisté Lískovce opět na umělé trávě ve frýdeckých Stovkách, a to v neděli 10. února od 18.30 hodin s Frenštátem pod Radhoštěm.

Branky: 10. Mokroš (pk) – 20. Václavík, 49. Kisza, 54. Němec, 83. Knapp (pk).

Lískovec: Polach (59. Mojžíšek) – Škorík (46. Fasuga), Šrámek, Hrdlička, Maléř – Pařenica (70. Škorík), Knapp, Mikulenka, Václavík (46. Kisza) – Němec, Ostrák (70. Václavík). Trenér: Jiří Krejčí.