Naopak okresní soutěž mužů měla o víkendu na pořadu celé 14. kolo.

Pro domácí fotbalisty byl duel s béčkem Řepišť soutěžní premiérou. A hned vítěznou. V prvním poločase se ještě Lískovečtí rozkoukávali, po změně stran už na hřišti ale dominovali.

„Všichni jsme se na utkání velice těšili a musíme říct, že soupeř byl dnes velice nepříjemný. Už jen naše ročníky v zápise o utkání vyvolávaly u soupeře úsměv ve tvářích. My bychom chtěli touto cestou poděkovat našim fanouškům za výbornou atmosféru, kterou ve Stovkách vytvořili. Vždyť se jich tady sešlo něco přes dvě stovky, a to je myslím na okresní soutěž slušné číslo,“ řekl k zápasu trenér Lískovce B Josef Bardoň. Branky za domácí celek stříleli: Tarkoš 2, Piváček a Vodička.

Sokol Lískovec B - Sokol Řepiště B 4:0 (1:0)

Lískovec B: Hill - Rek, Vodička, Konečný, Šmíd (38. Sutter) – J. Melár, Kašajík, Vojvodík, Jeřábek (75. Glembek) - Tarkoš, Piváček (46. Dušek). Trenéři: Josef Bardoň a Pavel Uherek.

Jeden z favoritů soutěže, který se v letním přestupním termínu posílil o šutéra Beneka (přestup z Návsí, pozn. autora), měl od úvodních minut více ze hry. Hostující obrana v čele s nestárnoucím Wiedermannem ale odolávala. Čtyři minuty před přestávkou se trefil šťastně Zátopek a hosté šli v poločase do kabin s jednobrankovým náskokem.

I ve druhé půli měli více ze hry domácí a po brankách střídajícího Kanioka a Sikory otočili průběh utkání na 2:1. V 70. minutě stihl ještě Rada vyrovnat, ale o sedm minut později rozjásal domácí fandy novic Benek. V 82. minutě pak domácí pečetili výhru Kaniokem. „Zasloužené vítězství domácích, i když my se za svůj výkon také nemusíme stydět. Milíkov dokázal trestat naše chyby,“ řekl po zápase hostující kouč Martin Blahuta.

TJ Milíkov – FK Staříč B 4:2 (0:1).
Rozhodčí: Potiorek - Herman, Brozda. ŽK: Király (Staříč). Diváci: 35.
Staříč B: Kuchta - Řehák, Strakoš, Wiedermann, Morys (46. Kocich) - Koza, Király, Kolář, Knězek - Rada, Zátopek. Trenéři: Martin Blahuta a Dalibor Strakoš ml.