Mužstvo je poskládané především z bývalých hráčů tohoto klubu a hráčů, kteří si ještě chtějí zahrát fotbal pro radost. Lískovečtí se k prvnímu tréninku sešli v neděli 17. července, kdy si na začátek zahráli proti sobě modelované utkání.

„Velmi nás potěšil počet hráčů, který přišel na úvodní trénink. Myslíme si, že devatenáct fotbalistů nám asi musí závidět spousta konkurentů v naší soutěži. A to se ještě zbytek hráčů omluvil z různých důvodů,“ prozradil Radek Šmíd, který patří mezi zakladatele lískoveckého béčka.

,,Když jsme s Radkem obvolávali kluky, kteří by si ještě chtěli zahrát, tak jsme byli překvapeni obrovským zájmem našich kamarádů. Nechtěli jsme se jen tak vzdát fotbalu a za podpory našich rodin, jsme se rozhodli přihlásit se do nejnižší soutěže pod názvem Lískovec B, za což bychom chtěli vedení klubu a správcům Mojžíškovi a Vavříkovi poděkovat. Financovat tuto soutěž si budeme samozřejmě sami za podpory různých sponzorů,“ dodal spoluzakladatel B týmu Roman Vojvodík.

Rezervní celek Lískovce odehraje začátek sezony nejprve na svém domácím trávníku. Poté se ale přesunou na umělou trávu ve frýdecko-místeckých Stovkách. Domácí zápasy budou začínat vždy v 18.30 hodin.