Lok. Petrovice – Lískovec 3:3 (2:0)

Třetí tým tabulky se proti lídrovi představil jako zdatný kolektiv a měl tentokrát blíže k vítězství. V prvním poločase byla hra v poli vyrovnaná, ale domácí byli produktivnější. První branku vstřelili ve 20. minutě hlavou, druhou přidali ve 38. minutě z pokutového kopu. Hostům se podařilo v 53. minutě snížit zásluhou Lukáše Myšinského, ale hned z protiútoku domácí přidali třetí branku. Ta padla zcela na vrub obrany, kdy si hráči dávali zbytečně přednost, kdo míč odkopne. Domácí již naštěstí počtvrté netrestali a tak hosté nasadili k závěrečnému finiši. V 77. minutě snížil na 3:2 po rohovém kopu hlavou Staník a v 90. minutě se Lískovci podařilo vyrovnat. Pronikajícího Chlebka v šestnáctce nedovoleně zastavil domácí brankář a nařízenou penaltu proměnil Čerňák. Petrovice měly tentokrát k vítězství blíže, ale Lískovec si se štěstím udržel neporanitelnost i po třinácti kolech.

Lískovec: Dittert – Jakub Myšinský, Vojvodík, Maléř, Staník – Čerňák, Šrámek, Vodička (80. Tarkoš), Ursini (60. Chlebek) – Holý, Lukáš Myšinský. Trenér: Martin Šrámek.

Český Těšín – Vratimov 3:0 (2:0)

Třináctá porážka v řadě je nelichotivá podzimní bilance fotbalistů Biocelu. O osudu utkání tentokrát rozhodl tříminutový úsek mezi 19. až 22. minutou. V 19. minutě vyrobil hrubou chybu Svienčík, kterou potrestal Mendrok a o chvíli později prošel stejný hráč obranou Vratimova jako nůž máslem a zavěsil podruhé. Hosté se z toho nevzpamatovali a třetí ránu jim zasadil v 76. minutě Šmahaj. Na zisk prvních bodů si tak Vratimovští musí ještě počkat.

Vratimov: Kubala – Vaněk, Beránek, Prokeš, Pešek – Patrik Skoupý, Klejnot (52. Papala), Svienčík, Horák – Latečka (59. Adámek), Pohludka (81. Lukáš Skoupý). Trenér: Jaroslav Andrejko.

Čeladná – B. Albrechtice 2:1 (1:0)

Domácí fotbalisté byli po většinu zápasu lepším celkem, ale v závěru museli odolávat závěrečnému náporu deseti hostujících hráčů. Skóre otevřel ve 23. minutě vydařenou střelou z voleje Rodek po centru z levé strany. Od 73. minuty hráli domácí přesilovku, když po druhé žluté byl vyloučen hostující Čoček. Přesilovku využil hned po čtyřech minutách Rodek, jemuž chytře propustil přesnou přihrávku Pfleger. Od tohoto momentu však začal domácí kolektiv hrát pasivně a oslabení hosté začali zlobit. V 83. minutě snížil Novák, ale domácí své hubené vítězství nakonec uhájili.

Čeladná: Cuper – Kaloč, Rusnok, Březovský, Pražák – Zouhar (61. Staskevič), Indra, Ulehla, Neuwirth – Pfleger (88. Vrobel), Rodek. Trenér: Bohuš Keler. (zd, sch)