Mladí vedou dál

KRNOV - Úvodní jarní kolo Moravskoslezské fotbalové divize dorostenců svedlo mezi sebe soupeře, jejichž podzimní duel skončil jasným vítězstvím frýdecko-místeckých fotbalistů v poměru 5:1.

5.4.2007

Akce na hřišti.Foto: DENÍK/Archív

Krnovští však druhou část podzimní části zvládli velmi dobře, a tak po první polovině soutěže okupovali slušnou šestou pozici. Hosté však soutěž vedou, takže nechtěli odjíždět bez bodu ani z krnovské půdy.
Krnov – Frýdek-Místek starší dorost A 3:3 (2:0). Úvodní střelu mohli diváci za krásného prosluněného nedělního odpoledne vidět již ve 2. minutě, kdy Pařenica zahrál rohový kop nakrátko s Mandičákem, a prvně jmenovaný protáhl domácího brankáře Heinzkeho. Pařenica nevyzrál na krnovského gólmana ani ve 13. minutě, jehož další dalekonosnou střelu ochránce krnovské svatyně nadvakrát zlikvidoval.
Domácí však z ničeho nic udeřili ve 22. minutě, kdy nedorozumění stoperské dvojice Kauf – Vojkovský využil Fiurášek, který přeloboval vyběhnuvšího Klesniaka a krnovští se ujali vedení. Hosté byli dále aktivnější, ve 30. minutě ideálně vysunul Musálek Mandičáka, který uháněl sám na brankáře Heinzkeho, ten stačil konečky prstů ztlumit Mandičákovu střelu tak, že dobíhající obránce Leszko stačil na brankové čáře míč vykopnout ven za šestnáctku.
V této fázi tlak hostí sílil, vyrovnávající branky však nedosáhl ve 35. minutě Pařenica, jehož další dělovku ze střední vzdálenosti domácí gólman bravurně vyrazil na roh, po jehož zahrání se ve vyložené šanci ocitl osamocený Hraško, jeho střela z hranice malého vápna však skončila vedle levé tyče bezmocného krnovského brankáře. Dokonalý mat hostujícímu celku připravil ve 40. minutě jejich brankář Klesniak, kterému vypadl z náruče lehký centr před Kočendu, pro kterého nebyl nejmenší problém poslat míč do opuštěné branky valcířů – 2:0.
Trenéři Frýdku–Místku reagovali o poločase na vývoj utkání trojím střídáním. Hosté také nastoupili do druhé půle s vyšším důrazem a chutí po změně výsledku. Kontaktní branku také zaznamenali již v 53. minutě, kdy Mandičák zatáhl po levé straně míč, zpětnou přihrávkou našel čerstvého Macha, který konečně prostřelil Heinzkeho.
Další rána pod pás hostujícímu mužstvu přišla vzápětí, kdy si domácí Hudský udělal ze stoperské dvojice frýdecko-místeckých fotbalistů slalomové branky a jeho odvážný průnik hasil Kohut pouze za cenu faulu. V 54. minutě z nařízené penalty Moravec bezpečně upravil opět na dvoubrankový rozdíl. Od této chvíle se hra dosti přiostřila, rozhodčí rozdal v rozmezí patnácti minut po třech žlutých kartách na obou stranách. Byli to opět hosté, kteří nezměrnou bojovností jasně přehrávali domácí celek.
V 72. minutě Pařenica pronikl opět po levé straně a jeho střílený centr usměrnil podruhé za záda domácího brankáře nabíhající Mandičák. Od této chvíle byla převaha lídra soutěže drtivá a vyrovnání viselo na vlásku. To skutečně přišlo v 79. minutě, kdy přetažený centr z levé strany dorazil u zadní tyče opět Mandičák. Hostující fotbalisté se sice ještě snažili strhnout vedení na svou stranu, domácí však ale trochu se štěstím remízu uhájili.
Frýdek–Místek: Klesniak (46. Vitásek) – Špadt, Vojkovský, Kauf (46. Mach), Lukáš Kohut – Pařenica (85. Marek Kohut), Chýlek, Vyvial, Musálek (46. Papřok) – Mandičák, Hraško. Trenéři Radomír Hlaváč a Stanislav Kowalík.

5.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Ostatní pracovníci ostrahy a 18 000 Kč

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy OSTRAHA PRODEJEN. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: A16 z:18/6/2018 a:12/7/2018, Jedná se o ostrahu prodejny Penny Marketu v Místku, PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT., Kontaktní telefon a email uveden viz výše., Požadujeme:, - věk +18 let, - výpis z rejstříku trestů, - příjemné vystupování, - zdravotní předpoklady k výkonu dané profese, - praxe výhodou, ne podmínkou, - certifikát strážného zajistíme - není podmínkou., Práce vhodná i pro OZP.. Pracoviště: Bohemia marten plus s.r.o., pracoviště místek, penny market, Pionýrů, č.p. 2280, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Pavla Liebertzová, +420 606 333 112(po-pá8-15:00hod.).

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 20 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři ŘIDIČ-KA DODÁVKY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 z:11/7/2018, Požadujeme: ŘP sk. B, mezinárodní přeprava paletového zboží v rámci EU (co 14 dní návrat domů na víkend), komunikativní znalost AJ a NJ výhodou - ne podmínkou., Vhodné i pro absolventy škol s praxí v řízení., Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.. Pracoviště: Igor přadka, Staroměstská, č.p. 3281, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Igor Přadka, +420 608 770 680.

Administrativa - Specialisté v oblasti personálního řízení 25 000 Kč

Specialisté v oblasti personálního řízení Personalista a HR administrátor. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 a:13/7/2018, Náplň práce:, - aktivně vyhledávat nové zaměstnance - nábory dělnických pozic, - administrace nástupů, změn a ukončování pracovních poměrů (pracovně právní agenda, Úřad práce, Zdravotní pojišťovny, OSSZ atd…), - koordinace lékařských prohlídek a školení, - příprava podkladů pro mzdovou účetní, - agenda spojená se správou vstupních karet, stravenek, vozového parku, benefitů, archív, - komunikace se zaměstnanci při řešení personálních otázek, - spolupráce na pracovních veletrzích, komunikace se školami., Požadujeme:, - zkušenosti s personalistikou min. 2 roky, - jazykovou vybaveností AJ/NJ - mírně pokročilá úroveň, - znalost MS Office, - znalost zákoníku práce a orientaci v ostatní pracovněprávní legislativě, - velmi dobré komunikačními a organizačními dovednosti, pečlivost a proaktivní přístup., Výhodou:, - znalost oblasti zpracování mezd, - znalost SAP - HR modul., Nabízíme:, - zázemí stabilní společnosti s 25 letou tradicí na českém trhu, - široké spektrum zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, - stravenky, jazykové a odborné vzdělávání, penzijní připojištění, lahodnou kávu), mobilní telefon., V případě Vašeho zájmu posílejte prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ s označením „Personalista a HR administrátor“ na výše uvedený email.. Pracoviště: Blanco professional cz spol. s r.o. [2], Příborská, č.p. 258, 739 42 Frýdek-Místek 8. Informace: Michaela Čecháčková, +420 733 133 029.

Potravinářství - Potravinářství Pekař 14 900 Kč

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek PRACOVNÍK/-ICE VÝROBY DORTŮ A DEZERTŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výhodou vyučení v oboru cukrář/-ka a praxe., Požadujeme - zájem o cukrářský obor, potravinářský průkaz, manuální zručnost, cit pro detail, ochota učit se novým věcem, důslednost., Náplň práce - výroba dortů a dezertů, evidence spotřeby surovin dle stanovených receptur., Možnost domluvy zkráceného úvazku., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@cakeartrinec.cz, Pracoviště: Třinec. Pracoviště: Cake art s.r.o. - pracoviště, Výstavní, č.p. 1086, 739 61 Třinec 1. Informace: Roman Staszko, .

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Demolice Bazalů, 15. července 2018 v Ostravě.
19

OBRAZEM: Začala demolice Bazalů

Osobnosti regionů: Vodákům povolte dvě piva, cyklistům jedno a lyžařům žádné

/INFOGRAFIKA/ Ať si vodáci klidně sjíždějí řeky s mírnou hladinkou alkoholu, shodují se tři čtvrtiny osobností českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

OBRAZEM: FM City Fest má za sebou první ročník, roztančil Frýdek-Místek

Jedna z největších letošních hudebních akcí na Frýdecko-Místecku, FM City Fest, má za sebou úvodní ročník. A pořadatelé si můžou oddychnout – festivalový areál v bývalé textilce Slezanu ve Staroměstské ulici zaplnily v sobotu davy spokojených návštěvníků.