FK Šardice – Fotbal Frýdek-Místek U19 3:1 (2:1)

Úvod střetnutí přitom nebyl ze strany mladých valcířů až tak špatný. Už v 10. minutě se po centru Střižíka dostal ke střele z bezprostřední blízkosti Němec, ale mířil bohužel vedle domácí branky. A tak se stalo, že udeřili jako první domácí. Běžela 23. minuta a po dobře zahrané standardní situaci vedly Šardice 1:0. O třináct minut později vyrobili valcíři hrubku v obraně, za kterou byli potrestáni druhým gólem.

Ještě do přestávky vykřesal jiskřičku naděje Němec, který zužitkoval dlouhý výkop brankáře Polacha. Nedůrazná obrana Frýdeckých chybovala i na začátku druhého poločasu, ale Polach své spoluhráče dvakrát bravurně podržel. V době největšího tlaku hostí přišla bohužel chyba v obraně a domácí opět trestali. V závěru zápasu sice ještě Smítal nastřelil tyč a Tobiáš břevno, skóre se však již do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího neměnilo.

Frýdek-Místek: Polach – Střižík, Junga, Blahut, Farny – Foukal, Šinut, Březina (67. Tobiáš), Juřica – Němec (70. Smítal), Chýlek. Trenér: Miroslav Onufer. (jb)