Fotbalisté Frýdku-Místku šli do utkání v roli favorita, dlouho se ale nemohli prosadit. „Byl to opatrný zápas. Dobře jsme drželi balon a soupeř ani moc nenapadal. Snažili se však co nejdéle bránit nulu, což se jim dařilo,“ řekl po závěrečném hvizdu trenér Valcířů Michal Hubník.

Hostující kouč dal šanci i některým hráčům, kteří letos tolik prostoru nedostávali. Na lavičce tak začali například Hykel se Žondrou, kteří se na plac dostali až ve druhé půli a hru se jim povedlo hodně rozhýbat. „Dlouho jsme obehrávali jejich obranný blok, bylo tam málo centrů do šestnáctky,“ uvedl Hubník. „Hřiště bylo přehuštěné,“ dodal.

Odveta čtvrtfinále Generali Česká Cupu mezi třineckými Oceláři (v bílém) a hradeckým Mountfieldem dopadla lépe pro Východočechy. Do semifinále ale jasně postoupil Třinec.
Oceláři kontrolovali postup a jdou dál. Chytal už Kořenář

O osudu utkání rozhodla 58. minuta, kdy udeřil Varadi, který dostal parádní pas a překonal domácího gólmana. Varadi poté mohl i zvýšit, podruhé už se ale neprosadil. Valcíři přesto nejtěsnější náskok udrželi a slaví zasloužený postup do dalšího kola MOL Cupu. „Je to důležitá výhra, splnili jsme cíl, navíc jsme vzadu neinkasovali. Některé situace jsme ale měli vyřešit lépe, okénka tam totiž byla, nám ale chyběla předfinální fáze a byli jsme nepřesní,“ uzavřel Hubník.

TJ Valašské Meziříčí – MFK Frýdek-Místek 0:1 (0:0)

Branka: 58. Varadi. Rozhodčí: Kostelník – Poláček, Šimoník. ŽK: 2:6. Diváci: 212.

Frýdek-Místek: Zouhar – Dudek, Literák, Straňák, Russmann - Dziuba, Skwarczek, Hladík, Zapalač, Bzirský - Varadi. Trenér: Hubník.

Volejbalisté z Beskyd staví silný tým.
Volejbalové Beskydy skládají silný tým
Představení nových nízkoemisních autobusů SOR NSG 12m s pohonem na CNG, 24. července 2020 ve Frýdku-Místku.