I. B třída – skupina C

Vendryně - Mosty 1:2 (1:1)

Na vedoucí branku domácího Cymorka stačil ještě do přestávky odpovědět po kombinační akci T. Nieslanik. Tentýž hráč hostí se trefil také po změně stran, čímž zajistil tři body pro mostecký celek. Hosté tak nadále drží s favorizovaným béčkem Karviné krok.

Vendryně: Csikán – Walek, Bačík, Fojcik – T. Sikora (58. Liberda), Broda, Bilko, Repaský, Gurecký – R. Cymorek, P. Kohut. Trenér: Zdeněk Černek
Mosty: Datko – D. Nieslanik (72. M. Konderla), Kapsia, I. Lysek, Szlaur – S. Kufa, P. Kufa, T. Nieslanik, Turek – Ganderák, Bula. Trenér: Vítězslav Bazgier.

Nýdek – Šenov 3:3 (3:3)

Diváci se v Nýdku v první pětačtyřicetiminutovce vůbec nenudili. Oba celky předváděly ofenzivní kopanou, padlo šest branek. Rychlonozí útočníci hostujícího nováčka dělali domácí obraně značné problémy. Nýdečtí museli dvakrát dotahovat nepříznivý vývoj. Remízu zařídil Frýda po trestném kopu Hadravy.

Nýdek: J. Kantor – Strokosz, R. Šulák, Lubojacki (46. Mazurek), Hadrava – Frýda (65. Mitrenga), Faruga, P. Pszczolka (60. A. Kantor) – Swaczyna, Očadlík. Trenér: Miloš Koloničný.

Hrádek - Hnojník 0:1 (0:0)

I když si oba celky vypracovaly za celý zápas několik brankových příležitostí, ujala se nakonec pouze jediná a to v poslední minutě zápasu. Hostující Majer rozehrál rohový kop, Kušniřák vypálil a Rusz následně propasíroval Fujákem vyražený míč do sítě.

Hrádek: Fuják – Duda –V. Pszczolka, Z. Turoň – Bojko – Szlauer, Paszek, M. Pav, T. Stoszek – T. Kantor (63. J. Pav), Schneider (80. Dorda). Trenér: Štefan Franek.
Hnojník: Lamoš – T. Jantoš, Pieter, P. Rusz – Glac, Walica, Majer, M. Stryja – Kušnirák, Volný, P. Jantoš. Trenér: Marian Kuczyński.

Sedliště - Oldřichovice 0:2 (0:1)

Domácí tentokrát narazili na kvalitního soupeře a přestože jim nelze upřít bojovnost, na body to nestačilo. Navíc opět doplatili na svou bezzubou koncovku. Po dvanácti minutách šli hosté do vedení po střele Martina Sikory, kterou dorazil Niemiec. Domácí své dvě slibné příležitosti z malého čtverce Weissmannem ani Tomášem Majerem neproměnili. Ve druhé půli Oldřichovičtí zvýšili v 56. minutě po úniku Niemiece a následné přesné střele Stoszka. V závěru měli domácí i smůlu, když v 88. minutě trestný kop Blahuty zastavilo břevno a v poslední minutě orazítkoval Ručka tyč.

Sedliště: Daniel Majer – Prokeš, Blahuta, Tomáš Majer, Bílek – Ručka, Sekanina, Weissmann, Koníček – Jan Kaloč, Juřica (70. David Kaloč). Trenér: Petr Bauman.
Oldřichovice: Sagan – Crhonek, Vlachovič, Hanke, Macura (85. Bonacina) – Šinal (82. Adam Sikora), Ligocki, Lukáš Stoszek, Martin Sikora – Mauritz (75. Lubowiecki), Niemiec. Trenér: Marián Krajčovič.

Nebory – Inter. Petrovice 1:2 (0:1)

V souboji o poslední příčku tabulky se domácím příliš nedařilo. Nejprve si vstřelili vlastní gól a po hrubé chybě a následném rychlém brejku je pokořil Kačínský. Gól Pyszka pak již jen znamenal snížení, porážku již domácí neodvrátili. Na domácí lavičce stál místo Petra Turoně, který po čtyřech zápasech u týmu skončil, Janeczko.

Nebory: M. Pyszko – Oborny, R. Byrtus, L. Sliž, P. Pyszko – Žajdlík, Kopec, T. Turoň, S. Mrozek – R. Mendrok, R. Worek. Trenér: Janeczko.

Jablunkov - Dobrá 4:1 (1:0)

Domácí fotbalisté vyhráli naprosto zaslouženě, čímž si připsali na své konto vůbec první domácí vítězství v této sezoně. Hosté měli sice více ze hry, ale zvláště v první půli trestuhodně zahazovali své šance. Jablunkovští poprvé využili hrubky v hostující obraně těsně před přestávkou. Po změně stran domácí přidali pak další tři branky (branky: Szotkowski 2, Zbončák 2). Dobré se podařilo již jen snížit, když v 90. minutě proměnil pokutový kop Filipčík.

Jablunkov: Pindor – Jaroslav Martynek, T. Cieslar, M. Kluz, Straka – Jan Martynek (60. Tacina), Czeczotka, Šigut, J. Čmiel – Szotkowski (88. Schöber), Zbončák. Trenér: Alois Sikora.
Dobrá: Glogar – Rajnoch, Imričko, Gryžboň (Fojtík), Šmahaj – Bednářek, Hernik, Palarčík – Filipčík, Figura (Horáček), Javorek. Trenér: Tomáš Zářický.

I. B třída – skupina D

FC Bílovec - Fryčovice 1:1 (1:0)

Svěřenci trenéra Somra sehráli dobrý zápas a k vítězství měli rozhodně blíže než domácí kolektiv. Bohužel jejich první chybu potrestali Bílovečtí ve 20. minutě, když se trefil Timko. O chvíli později měl možnost vyrovnat Kulhánek, ale samostatný nájezd na brankáře neproměnil. Ve 26. minutě se hosté moc zlobili na rozhodčího Němce, když byl ve vápně nedovoleně zastaven Konečný, ale k údivu všech jeho píšťalka zůstala němá. Po změně stran hosté začali ještě aktivněji a jejich převaha přinesla v 58. minutě vyrovnání. Rumel ideálně uvolnil Bonka, který míč nasměroval do prázdné branky. Přišly i další šance, jenže Rumel ani Šlachta již skóre nezměnili.

Fryčovice: Sikora – Nedorost, Konečný, Žurovec, Daniel Galásek – Kužel, Bonk (82. Randják), Baran, Kulhánek (74. Žídek) – Šlachta, Rumel. Trenér: Miroslav Somr.

Staříč - Kozlovice 3:3 (1:1)

Okresní derby nepřineslo pěknou kopanou ze strany domácího oddílu. Hráčům scházel lepší pohyb a především souhra. Naopak hráči z Kozlovic hýřili pohybem a vytvářeli si dobré příležitosti, které zpočátku neproměňovali. Své úsilí ale nakonec přece jen korunovali brankou Harabiše ve 27.minutě. Snaha Stařiče o vyrovnání se vyplatila ve 33. minutě po střele Filipa Vojkovského z přímého kopu do šibenice. Po změně stran dvakrát udeřili hosté po dvou přesných střelách Harabiše v 52. a 61. minutě. Až za tohoto stavu domácí zlepšili pohyb, začali běhat a výsledek se brzy dostavil. Běžela 65. minuta, kdy Šištík snížil na 2:3 a hned tři minuty nato se Volnému podařilo vyrovnat. Vzhledem k tomu, že do konce utkáni se již nic podstatného nestalo, oba soupeři se rozešli smírně.

Staříč: Holinka - Jukl, Mec, Janota, Váňa – Šimek (46. Koza), Urbiš (55. Strakoš), Pešek, Filip Vojkovský (79. Weissmann) - Volný, Šištík. Trenér: Karel Pešek. (rom, zd, sch)